• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu v těhu balkánský sýr?

12. ledna 2016 
Ahoj maminky. Mám otázku, když by se neměla niva a podobné druhy sýrů, můžu balkánský? Já ho tedy nikdy nejedla, ale teď mám na něho pořád chuť. :slight_smile:
16. bře 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Balkán je v poho. Není to zrající sýr a je z pasterovaného mléka.
16. bře 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Můžeš - balkánský se dělá už z pasterizovaného mléka - takže je to stejně rizikové asi jako méně umytá zelenina, ovoce, ... neřešila bych to a jedla prostě vše v normální míře. To bysis nemohla dát nikde nic - kamarádka si dala na svatbě dortík a odešla (nejen ona) s velkými střevními potížemi - zřejmě špatné vajíčko v těstu. Takže bych tyhle věci až tak moc neřešila.
16. bře 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
může :slight_smile:
16. bře 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
muzes vsechny mlecne vyrobky z pasterizovaneho mleka co nema plisen. Treba Hermerlin byt z pasterizovaneho mleka nesmis.
16. bře 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Prosím vás, to jsou pořád dokola ty samé nesmysly. Všechny sýry - dobře skladované, nezkažené se normálně můžou, pokud s tím již dřív neměla žena problém a je zdravá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
17. bře 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Ja jim vse, i hermelin, nivu, tvaruzky... Samozrejme vse jednou za cas, i kdyz to s tim nema nic spolecneho. Nakazit cimkoliv se muze i netehotna. Zbytecne to nehrot. :wink:
17. bře 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Já jedla vše i doktorka říkala na co máte chut si vezměte. Jsou to většinou povídačky..a navíc těhotenství není nemoc!!
21. čer 2014 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teďkom v těhotenství docela ujíždím na všech sýrech ementálského typu, které jsem dřív před otěhotněním vůbec nejedla a připadaly mi nasládlé. :grinning: Je zajímavé, jak se ty chutě změní, dříve jsem měla ráda tuňáka v plechovce a teď kolikrát nemůžu vidět ani tu plechovku :grinning:
12. led 2016 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. led 2016 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
12. led 2016 v 19:14 • gita17
Tvůj příspěvek