Můžu v těhu balkánský sýr?

zlati24
16. bře 2014

Ahoj maminky. Mám otázku, když by se neměla niva a podobné druhy sýrů, můžu balkánský? Já ho tedy nikdy nejedla, ale teď mám na něho pořád chuť. 🙂

zunem
16. bře 2014

Balkán je v poho. Není to zrající sýr a je z pasterovaného mléka.

pear
16. bře 2014

Můžeš - balkánský se dělá už z pasterizovaného mléka - takže je to stejně rizikové asi jako méně umytá zelenina, ovoce, ... neřešila bych to a jedla prostě vše v normální míře. To bysis nemohla dát nikde nic - kamarádka si dala na svatbě dortík a odešla (nejen ona) s velkými střevními potížemi - zřejmě špatné vajíčko v těstu. Takže bych tyhle věci až tak moc neřešila.

kmotrice
16. bře 2014

může 🙂

sariss
16. bře 2014

muzes vsechny mlecne vyrobky z pasterizovaneho mleka co nema plisen. Treba Hermerlin byt z pasterizovaneho mleka nesmis.

zamilovanadonej
17. bře 2014

Prosím vás, to jsou pořád dokola ty samé nesmysly. Všechny sýry - dobře skladované, nezkažené se normálně můžou, pokud s tím již dřív neměla žena problém a je zdravá. 😝 🙄 😀

alcar
17. bře 2014

Ja jim vse, i hermelin, nivu, tvaruzky... Samozrejme vse jednou za cas, i kdyz to s tim nema nic spolecneho. Nakazit cimkoliv se muze i netehotna. Zbytecne to nehrot. 😉

kacihruba
21. čer 2014

Já jedla vše i doktorka říkala na co máte chut si vezměte. Jsou to většinou povídačky..a navíc těhotenství není nemoc!!

madinkas
12. led 2016

Já teďkom v těhotenství docela ujíždím na všech sýrech ementálského typu, které jsem dřív před otěhotněním vůbec nejedla a připadaly mi nasládlé. 😀 Je zajímavé, jak se ty chutě změní, dříve jsem měla ráda tuňáka v plechovce a teď kolikrát nemůžu vidět ani tu plechovku 😀

dzejnyy
12. led 2016

ano

gita17
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru