Můžu ve 33tt do hotelové vířivky a bazénu?

vojanda00
27. čer 2014

Jsem ve 33tt.Myslíte,že můžu do hotelové vířivky a bazénu ?Nebo už radši ne?

zamilovanadonej
27. čer 2014

A proč ne? Já bych šla. 😉

artee01
28. čer 2014

No nevim ja bych byla s vyřivkou opatrná, bazén klidně 🙂

marketamiclova
8. zář 2014

já bych taky šla...vlastně,já u prvního mimča byla...jen sauna a pára není pro těhule...ale voda?v 8 měsíci jsem ještě jezdila z neteří na tobogánu.. 😎

cervenakarkulka
8. zář 2014

Ja nesla. Prece jen nevim, co tam pred nami predesle dvojce delali navic se mi nechtelo riskovat predcasny porod z teple vody. Louhovala jsem akorat nohy a taky dobry 🙂. Ale je to na uvazeni kazde z nas a kdyz z toho nemas dobry pocit je zbytecne riskovat 🙂.

Ale bazen bych zkusila 🙂.

anit_001
8. zář 2014

Vířivku bych osobně neriskovala, jedině bez bublání 🙂 Mám pocit, že jsem někde četla, že to může vyvolat porod... Pokud nemáš problem s kvasinkama tak bazén v pohodě.

nocinoci
13. zář 2014

teda v tak vysokém těhu bych asi vířivku rozhodně vynechala ... člověk nikdy neví .. přeci jen .. nesmíš chodit na masáž a vířivka má prakticky stejnou funkci .. rozpohybuje ti hodně krev v těle a v těhu už je tak dost rychlý a silný tok krve, že vířivka .. no nevím ... ale to asi přesněji bude znát lékař ne? 😉

jamia
13. zář 2014

Byla jsem v bazenu, virivce i saune, pokud mas fyziologicke tehotenstvi a nemas kvasinkovou infekci, nebala bych se a delala, na co se citis. Zase to s tou priposranosti neprehanejme. Skandinavske zeny se saunuji cele tehotenstvi a zvysenou potratovost nemaji, natoz aby nekdo predcasne porodil, protoze se rochnil ve virivce...

sunny1sis
13. zář 2014

Ja som bola aj vo virivke (niekolkokrat pocas tehu) aj v bazene. Bez problemov. Vodu sme si nastavili sami podla chuti nie moc horucu a bolo. Uzasny relax! Az nie je rizikove tehu, tak je to v pohode. 😉

dana3262
13. zář 2014

@vojanda00 mě taky upozorňovali, ze může vyvolat porod. Ale když jsem jim řekla, ze uz jsem ve 41.tt, tak říkali,ze klidně ♨

annna11
2. lis 2014

Pozor na chlorovanou vodu! Zkuste vybirat bazeny s vodou slanou, i v domacnosti je dobre mit filtr - napr. existuji filtry na baterie ve sprse.

bella22
2. lis 2014

Ja jsem ji v tehotenstvi vynechala. Infekce mi za to nestala. Ne vsude ji dobre cisti.

majkylove
2. lis 2014

já jsem teda na začátku těhu,ale zrovna jsem to řešila s dr bo jsme jeli na wellnes a říkal mi že proti vířivce ani termálům nic nemá-mám naproto pohodový těhu- že akorát se mu pak občas vrací pacientky právě s nějakou mykozou,no takže jsem si ve vířivce pěkně pobublala,no a zatím je vše teda vpořádku a jinak doporučuju použít do bazénu probiotické tampony 😉 ale v tom vyšším stadiu už to samozřejmě může být jinak...

vaalunkat
20. lis 2014

já tam chtěla taky a sestra mi řekla ať si klidně jdu, ale ať si sebou rovnou vezmu věci do porodnice 😀 takže radši bych tam nelezla pokud nemáš v plánu rodit 🙂

ivkaj
20. lis 2014

Jednou mi někdo vířivku objasnil takhle "vlezla by jste si po někom cizím do vany ?"
Bazén, pokud nesmrdí chlorem (to je známka znečištění), tak klidně.

carrie_b
20. lis 2014

Nešla bych v žádném případě, infekce za to rozhodně nestojí. Víření teplé vody může vyvolat porod. A jak už tu taky někdo psal... co tam asi dělaly ty dvojice před Vámi. V Plzni v jednom nejmenovaném hotelu tvrdili, jak vodu čistí, ale nejsem si jistá, jestli se vyčistilo i sperma během těch max. 10 min, co se tam ty páry střídají🙂). Snad jsem nikoho nepobouřila.

zazulka
20. lis 2014

Nešla bych, raději ne.

carrie_b
20. lis 2014

A do bazénu bych asi šla, ale určitě jedině s probio tamponem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru