Není procházení bezpečnostním rámem závadné v těhu?

Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá z vás těhotných zkušenost s bezpečnostním rámem, kde se kontrolují kovy atd. , protože v práci jím procházíme nejméně 2x denně a to i při odchodu na toaletu.Těhotná jsem teprve měsíc a nevím, jestli to není závadné.Gynekolog mi poradil, ať se zeptám co je to přesně za záření, já ale právě ještě v zaměstnání těhotenství oznamovat nechci, je ještě moc brzy. Jak to mám udělat?
marketnieuw
12. říj 2012
Myslim, ze bys to oznamit mela... U nas nechavaji tehotne prochazet vedle... Asi to uplne neskodne nebude
eloana
12. říj 2012
taky bych to radeji zeptala nez riskovat.....
veruska007
12. říj 2012
Ja jimi prochazela na letistich jako tehotna a to bylo sem tam, takze jsem to neresila. Nekde jsem cetla, ze to vliv nema, ale to vis... na tehotnych se to urcite nezkouma.
clara.7
12. říj 2012
já bych to teda oznámila i když chápu, že do třetího měsíce by se nemělo ... za to riziko ti to nestojí 😞 úplně neškodné to vážně není :-S Na dovolené jsme byli na výletní lodi kde se při každém vstupu na loď i výstupu z lodi procházelo rámem - já byla tou dobou na začátku třetího měsíce a rám kvůli mě vždycky vypnuli.
ivca_doubek
12. říj 2012
Já bych to určitě řekla, na pověry nevěřím. A rozhodně bych neriskovala zdraví miminka. Jak píšeš, chodíte tam dost často, rozhodně se zeptej!!
pejtho
15. říj 2012
Já se na to ptala kvůli detektorům na letištích a prý to závadné není.
Ale zřejmě ti každý řekne něco jiného, takže konečné rozhodnutí čemu věřit je na tobě 🙂
partyzanka91
28. pro 2013
Já byla jednou na brigádě v Tescu kde se tím rámem projít muselo. Tak jsem se vrátného 3x ptala jestli to opravdu neškodí až jsem si připadala jako pitomec. Říkal mi že ne je to pouze na kovy a nemá to nic společného s rtg a ničím takovým. Teď když koukám že t ot u řešíte tak už si zas tak hloupá nepřipadám že jsem se na to ptala. Celkem jsem jím prošla asi 2x takže věřím že to nijak neuškodilo

Začni psát odpověď...

Odešli