Nevolnost za jízdy, co si vzít v těhotenství?

evcounek
10. čer 2013

Co na nevolsnost za jízdy (myslím ze zatáček. serpentýn, "houpaček") trpím na to do malinka 😖 a teď jsem těhu a chtěla bych na nějaký výlet do okoli (hrady, zámky) a právě nevím co si mohu vzít v těhu (k dr. jdu 27.6. tak se zeptám tam ale do té doby) na tuto jízdní nevolnost. Před tím se brala kinedril, ale ten se má dávat dětem snad až od 3 let.
při prvním těhu jsem nikam nehezdila, jelikož Luky narodil v květnu a přes zimu jsme jeli max na hory cesta která trvá +- 2,5h nám trvala skoro 4 jelikož jsem si nic brát nechtěla tak jsme stavěli každou chvilku 😖
Prosím poraďte něco

leg
10. čer 2013

Ahoj, zkus z lékárny lízátka pro těhotné. Mně dost pomáhaly. 🙂

marhulinka
10. čer 2013

Já měla v těhu homeopatika,protože jakmile jsem někam jela,muselo se po každé zatáčce zastavovat 😀

anehap
10. čer 2013

zkus homeopatika 😉 Mně hodně pomáhaly a dávám je i malé, taky na to hodně trpí - ale přišla jsem na to, že aby zabraly, je nutné je brát opravdu i den před jízdou - takže den před jízdou vycumlat 3xdenně 2 tabletky a pak před odjezdem, v případě potřeby i během cesty 😉 Jmenují se Cocculine
http://boiron.cz/cs/88-cocculine-reg

sonka.77
10. čer 2013

Mě pomohlo řídit, to mi bylo fajn. Jako spolujezdci se mi dělalo strašně špatně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru