Nízko položená placenta v 15tt, mohu se koupat?

anets
6. srp 2013

Ahoj holky ,mám dotaz, mám nízko položenou placentu s občasným špiněním. Jsem v 15tt. Myslíte, že se mohu koupat?Myslím v bazénu, který máme na zahradě, nemyslím žádný rybník..... BYla jsem na kontrole a zapomněla jsem se zeptat. Máte s tím někdo zkušenost?? Jo a ještě jeden dotaz, co znamená netahat nic těžkého?? To je max 5kg? Doktor si dělal legraci, že 10 rohlíků je max 😉

olisa
6. srp 2013

No, mám to samé, ale o koupání nic neříkal. Jen žádné namáhání se, tahání těžkých věcí, opatrně s cvičením a velmi, velmi, velmi opatrně při sexu. Ale kolik můžu nosit, to mi neřekl, prý rozumně. Takže z toho taky moudrá nejsem 😒

sarkad2856
7. srp 2013

@anets Já bych řekla že koupání riziko je,může dojít k zánětu a potom i odloučení placenty,potratu atd,nechci teda strašit,ale toho koupání bych se asi vyvarovala,tahání těžkých věci taky

anets
autor
7. srp 2013

No já se raději nekoupu. Osprchuji se ve sprše a lehnu si ven pod strom. A s tím taháním těžkého nejsem taky moudrá 😕 , no mě říkal těch 10 rohlíků. Ach jo. Ale díky moc za nějaký názor holky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru