Noční směny v těhotenství, máte zkušenost?

mooncicak
22. čer 2014

Ahojky holky, četla jsem a vyslechla si od pár lidí, že prý těhotná nesmí chodit noční směny? Jaké s tím máte zkušenosti?

13051988
22. čer 2014

ahojky je to pravda těhotná nesmí vykonávat noční směny je to myslím dané i ze zákona. Já jsem také dělala noční směny a teď v 7tt čkám na převedení na jinou práci.....

slunicko01
22. čer 2014

Ahoj, v zákoníku je, že si můžeš požádat o převedení. Není tam výslovně zakázané noční směny pro těhotné... Já to zvládala do nějakého 4 - 5 měsíce, pak už mě to dost unavovalo...

vetoma89v
22. čer 2014

Já jsem nyní 11tt a noční mě nechají dělat jen jsem podepsala papír že s tím souhlasím

mooncicak
autor
22. čer 2014

@vetoma89v Horší je, že dělám brigádně, takže mi můžou říct, že tedy nemám chodit vůbec... A ledovým klidem... ☹

teeerez
22. čer 2014

@mooncicak Ne nesmi, ale nemusi. Pokud ti nevadi, tak to vubec neres, pokud ti nevyhovuji a mas pracovni smlouvu tak muzes oznamit zamestnavateli, ze je nechces a on je povinnen ti vyhovet

kimby
22. čer 2014

ja pracovala na smeny,tedy 12hod denni,nocni do 6.mesice,pote uz me to velmi unavovalo a celkove jsem se uz necitila a ukoncila praci(docasne samozrejme)drive,nez nastupem na materskou.Zakazane vyslovene to neni.

maia74
22. čer 2014

@kimby Tak to jsi mně potěšila. Díky Já mám noční mnohem klidnější než denní

vetoma89v
26. čer 2014

@maia74 já mám taky noční klidnější než denní

kimby
26. čer 2014

@maia74 kdybych neměla bolesti po odběru plodové vody, dodělala bych směnnost normálně do nástupu na mateřskou. Já tedy měla denní, noční a volna. Dokud se prostě cítíte přijatelně, není co řešit.

cikado
26. čer 2014

@mooncicak Tak to ještě neřikej ,že jsi těhotná u nás to pár holek takhle dělalo ,dokud to na nich nebylo vidět ,pokud se cítíš dělat dál noční ,tak je dělej

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru