Odkedy používať tehotenský pás v aute?

evaviki
9. črc 2008

Ahojky,
neviete mi niekto poradit, odkedy sa ma v tehotenstve pouzivat tehotensky pas?
Dakujem
Eva

estrellita
12. kvě 2010

market: naproto souhlasim 🙂

no nasla jsem jen to, ze pokud zena sedi za volantem, tak airbag je smerovany na oblicej, takze to neni zadny problem. ale nic o spolujezdci. Jen tedy nejake diskuze, ale radeji bych mela nejaky dobry zdroj! ale u dost aut to ani nejde vypnout, pry jen diagnostikou a napr. doporucuji sedet sedadlem co nejdale.

usiko
12. kvě 2010

airbag je jednoznacne nasmeovany na hlavu, nie na brucho.....takze hlavne nevypinat, aby /nedajboze/ pri nehode nevyhasli oba zivoty, aj vas aj toho dietatka.....a tehotensky pas sa odporuca od 2 mesiaca.....vcera som si ho kupila a je to fakt super vec, konecne sa citim pohodlne a nic ma netlaci....chcela som od draheho len taku svorku predtym, aby sa mi spodny pas nestahoval, ked sa pas samonavija, ale mi to hned zamietol s tym, ze nikto nevie, ako sa to bude pri nehode spravat, lebo vraj pri nehode sa tie pasy dopnu uplne ci co a este je volakde tam nieco, co nevie akoby sa spravalo...takze ten pas odporucam...

estrellita
12. kvě 2010

usiko: no u spolujezdce muzou byt takove ty vetsi airbagy, co jdou i na telo, ale netusim, jaka auta to maji a jaka ne 😔
rozhodne nevypinat a vzdy se pripasat 🙂

zabulik
17. led 2011

ahojky neprodáváte nahodou někdo bezpečnostní pás besafe do auta chtěla bych hokoupit za rozumnou cenu 😉 díky

lennikka
15. bře 2011

ahojka, mam podobny dotaz jako zabulik, neprodavate nekdo jiz pouzivany bezpec.pas BeSafe? 🙂 Dekuji

lucy1311
21. pro 2012

ahojte, predavam bezpecnostny pas besafe do auta pre tehule. pozrite v mojej inzercii ak ma niektora zaujem, tak ma kontaktujte cez IP. dik.

zvedavamt
16. led 2013

no bombovo,a ako si zapnem ten pas,ked nosim len sukne a saty? Iny neni?

eva99
3. únor 2013

Ahojte mam na predaj tehotensky pas do auta. O 2 tyzdne bude k dispozicii.

eva99
3. únor 2013

@zvedavamt
na to je vhodny tehotensky pas ktory predavam 😉 na sukne myslim

zvedavamt
4. únor 2013

@eva99
ako funguje?
poprosim detaily

pavly
9. únor 2013

@zvedavamt taky jsem nosila a hodlám nosit sukně- a to až ke kotníkům. NO moc pěkně to nevypadá,ale prostě jsem protahla ten pás uprostřed sukně a basta 😉 . Mimi mi bylo a je přednější,než jak to vypadá 😵 Technicky to každopádně jde 😉

sandy312
8. dub 2013

@eva99 ahoj máš ešte ten tehotenský pás na predaj?mala by som záujem.Ďakujem

eva99
8. dub 2013

@sandy312
ahoj ano este ho mam na predaj.

sandy312
8. dub 2013

@eva99 a je cisto novy alebo pouz.?a za aku cenu?

anjelicek26
8. dub 2013

@zvedavamt - podla mna iny neni... ja ho pouzivam uz od tretieho mesiaca, vela soferujem, je to lepsie... a ak mam suknu, holt, suknu hore a zapnut 😀 😀 😀 Pod saty aj tak nosim leginy, tak mi to tak nevadi 😀

eva99
8. dub 2013

@sandy312
ahoj.je ako novy. mala som dva. pouzity asi 1x. cena 26 eur. plus posta. krabica je stlacena, na boku vylomeny zubok. nie je ako nova. dakujem

leikkka
12. kvě 2013

já používala celé těhu, od zjištění těhu. přišlo mi to automaticky potřeba

eva99
1. čer 2013

su rozne druhy tehotenskych pasov. pouzivala som aj taky, ktory sa zapinal na bokoch, teda bol vhodny na sukne. kupila som ho v anglicku. mala som aj BeSafe ale ten nebol dobry na sukne. Mam na predaj oba ak ma niekto zaujem. dakujem

eva99
1. čer 2013

ahojte.pouzivala som pasy BeSafe a ClippaSafe. mam oba na predaj. kuk do bazarika. dakujem

e_z
9. dub 2014

Ahojte kočky, napíšte prosím vašu skúsenosť s pripútavaním sa bezpečnostným pásom pre tehotné aj do našej encyklopédie Wiki Modrý koník. Miesto na pridávanie skúseností je dole pod článok. Dik.
Ak ste používali inú značku, ktorá nie je v článku uvedené, dajte mi vedieť. Doplníme do článku.
A teraz šup na článok: https://www.modrykonik.sk/bezpecnostny-pas-pre-...
@estrellita
@usiko
@eva99
@anjelicek26
@leikkka

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru