• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opar v těhotenství - jak léčit?

4. září 2013 
Ahojky holky,
udělal se mi opar teď ve 14.týdnu (trpěla jsem na ně i dříve), ale nevím, co na to v těhu. Dle příbalových informací se nesmí Vektavir, Herpesin - jen po dohodě s lékařem a u těch konopných mastí tam nic o těhotenství pro jistotu nepíšou. Máte prosím nějakou zkušenost nebo to mám nechat "přejít" samo? Díky moc za rady :wink:
4. zář 2013 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tee tree oil? Líh?
4. zář 2013 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tee tree olejíček
4. zář 2013 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Já měla opar v prvním a třetím těhotenství, jinak na ně taky docela dost trpím. U prvního jsem mazala právě tea tree olejíkem, u třetího ničím. Doba hojení stejná, do 10ti dnů. Akorát mně se z toho oleje natahovalo teda :grinning: Za mě říkám ničím :wink:
4. zář 2013 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já mívám stejný problém, většinou to řeším obyčejným Stopanginem na kloktání. Sotva začnu cítit, že se klube, začnu ho tím potírat. Vysuší se a vůbec se nerozjede ve velké míře, mnohdy si ani okolí nevšimne, že ho mám. Doktorka mi řekla, že takhle lokálně je to OK.
4. zář 2013 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@besita mně se udělal v těhotenství pásový opar na zádech a zašla jsem si s tím k dr., ta mě poslala na infekční do nemocnice a tam mi dali ten Herpesin, nevím v kolikátém tt jsem byla ,ale tuším něco +- 30tt
4. zář 2013 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Me nejlip pomaha francovka. Vysusi a vypali :wink:
4. zář 2013 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
díky za rady holky, mně stále ještě trápí nevolnosti (ačkoliv nezvracím), tak se lihu nebo francovek docela bojím, abych se ne...... :slight_smile: zkusím ten olejíček, co holt můžeme dělat, než vydržet :slight_smile:
4. zář 2013 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek