Pobyt v zakouřené restauraci. Ublíží plodu?

laura77
25. únor 2009

Ahoj. Myslíte, že může nějak negativně ovlivnit plod, pokud strávím ve 21tt jeden večer v zakouřené restauraci? Mám z toho výčitky, ale říkám si, že to pro jednou snad nevadí, jinak se tomu snažím vyhýbat. Díky moc.

poletucha
25. únor 2009

😅 to si fakt nemyslim,ze by vadilo...kdyby ses tam vyskytovala kazdej den,tak treba jo...ale takhle jednou? urcite ne 😉

andykov
25. únor 2009

Lauri a co mají říkat maminy, co mají kolem sebe samý bezohledný kuřáky? Já už si připadám jak vlk samotář, protože nemůžu pořádně nikde s nikým být, všichni hulej jak fabriky 😠
Jeden večer určitě nijak nevadí 😉

susik77
25. únor 2009

myslim ze ne...akorat ja to nesnasim, tak hledam vzdy nej. stul v nekuracke casti...to by melo byt vsude, ne?

pikkumyy
25. únor 2009

laura - ja myslim, ze jeden vecer by vadit nemusel, ale ja verim na to, ze v tomhle si miminko rekne samo - jakoze kdyz se mu to nebude libit, bude ti blbe a budes chtit pryc (u me to tak fungovalo🙂)

deathy
25. únor 2009

laura, dobrý to neni pro nikoho, ale zase nic se nemá přehánět.. To bys nesměla snad ani ven do města..smrad z toho jak se všude topí, auta a kdo ví co to dejcháme.
Já byla mockrát v hospodě kde se kouřilo. Samozřejmě mě to vůbec netěšilo, snažila sem se tomu co nejvíc vyhejbat, ale to bych fakt celý těhu seděla doma na zadku. Naštěstí kamarádi brzo pochopili, že to myslim vážně a začali sme vyhledávat míň "toxický" prostředí 😀 A když to někde bylo fakt neúnosný, tak se šlo jinam. Dokonce kvůli mě 😎 sme strávili Silvestra doma..v paneláku místo koncertu. Připadala sem si důležitě 😀 😀 😀

A ještě taková perla. Asi týden po tom, co sem si nechala dělat tetování, sem zjistila, že sem těhu a to mě ještě čekala dodělávka. Taky nic moc na začátek těhu.

Takže neboj, klidně do restaurace můžeš, ale je lepší když to tam neni jak na komíně.

andreasek82
26. únor 2009

lauro, bud v klidu, urcite to nevadi..
jak psala poletucha 🙂, kdyby kazdy den, tak by to vlastne bylo neco jako kdybys kourila ty sama, ale takhle? bez obav ju 🙂 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru