Pobyt v zakouřeném prostředí. Má to negativní vliv?

eva.konczynova
12. říj 2007

Ahojky holky, mám podezření, že jsem těhotná (asi necelé 3 týdny), a před 3 dny jsem byla na večeři v restauraci, kde bylo šíleně nakouřeno.. tak jsem to tam vdechovala přes 3 hodiny ☹ ☹ ☹ Tak si říkám jestli to nemohlo na to případné miminko mít nějaký negativní vliv???

jejke
12. říj 2007

Ahoj Eva, hlavne sa ukludni, moja mati pracovala ako casnicka v restike plnej kudolu ked
bola so mnou tehotna a byvalo jej z toho dymu zle,kedze ona sama nefajcila...
bala sa o mna, no nemala inu moznost... 😒 nikto by ju s bruskom nezamestnal.. 😔
Sem tam mi sice hrabe 😀 ale ziadne zdravotne problemy nemam.
zas niekto si privelmi dava pozor a pocas tehotenstva sa ukazkovo stravuje aj sprava 😉 a dietatko moze byt poskodene, povedzme pri porode, takze
HLAVNE KLIDEK, mysli pozitivne a neprivadzaj si taketo starosti.
Ked casto chodis okolo frekventovanej cesty alebo si rada zapalujes sviecky...ten oxid uholnaty vdychujes tiez akoby si bola v zafajcenom prostredi...
Co uz dnes neskodi ☹

eva.konczynova
autor
12. říj 2007

Jé, děkuji za povzbuzení.. já měla takové výčitky. Vůbec jsem si to neuvědomila, a test si udělala až dnes, tak mně to mrzelo. Ale pak jsem si říkala že přeci je spousta holek, co pracují v zakouřených restauracích, tak pro jednou by nám to snad nemělo vadit 😉 Díky!

sisstin
12. říj 2007

evi: nedělej si žádný starosti..za a)takhle čerstvý embrio s tebou ani nemá propojené funkce 😉 b) nic se nesmí přehánět, to by ses musela celé těhu někde zavřít a nic nedělat 😉 hodně štěstí 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru