Poraďte tipy na cvičení na gymnastickém míči

terra
26. led 2007

Tak jsem si koupila gymnastický míč,ale nějak nevím jak ho používat.
Neznáte holky nějaké odkazy na nějaké cvičení,které je možné provozovat v těhotenství 🙂
Díky za tipy a sportu zdar 🙂

madlenka29
26. led 2007

Ahoj terry,
já mám míč taky,ale zatím si na něm občas protajuju záda 😉 ,ale až budeme čekat mimi,tak budu civičit 😉
Koukni na http://www.rodina.cz/clanek534.htm

yama
27. led 2007

Ahoj Terry,
ja jsem v tehotenstvi chodivala na cviceni na gymnastickem mici. Bylo to super, asi tezko bych ty cviky pro te spravne popsala. Hlavne cvic pomalu, dychej do briska pro miminko.

nadhera
29. led 2007

madlenka,vdaka za tip na cviky. loptu mam uz par dni a zatial na nej len hopsam pri PC. nevedela som sa dopatrat k cvikom pre tehulky.

terra
autor
29. led 2007

Madlenko děkuji za odkaz,jsem ráda,že konečně vím,co s balonem 🙂 když už jsem si ho koupila 🙂

Yamo tobě děkuji za radu,také určitě užitečná,protože já dýchám spíše do hrudníku 🙂

Pokud ještě někdo nějaký odkázek má - sem s ním 🙂

luciass
29. led 2007

ahoj 🙂 ,
mam doma taky balon a objevila jsem toto cvičení pro těhule, má to asi 40 stránek A5, jsou tam cviky na velkém balónu a i s malým balonkem, já jí teda koupila v jedněch zdravotních potřebách, ale našla jsem stránky, kde je možné si to objednat 😉
http://www.kocksport.cz/product.php?id=625
roto! 3x zdar 😀

kvila
29. led 2007

Ahoj, ja som si tiež kúpila fit-loptu keď som bola tehu, že budem poctivo cvičiť. Ani raz som však necvičila, ale ukázalo sa, že vlastníctvo fitlopty je super, lebo na nej uspávame nášho drobca 😀

terra
autor
30. led 2007

Luci díky 🙂 Ještě jsem se nekoukala,na 50 stran se musím psychicky připravit 🙂 Aby mě to nadšení z cvičení nepřešlo ještě před tím,než dojdu na 30 stranu 🙂 🙂 🙂

Kvilko to je super tip 🙂 To se bude hodit,zvlášť pokud to bude fungovat i u toho mého Mimoňka 🙂

bibinka
1. únor 2007

ja som pred pred pôrodom chodila na tehobik a podstatnú časť tvorili cviky na fitlopte. Ja som potom aj doma cvičila a to tak , že som si úplne "vycvičila" svalstvo panvového dna, že som sa nijako nemohla pri vlastnom pôrode otvoriť. Možno to malo aj iné príčiny, lenže ja som cvičila (pri PC) skoro celý deň. 😀
Pri druhom bábätku budem opatrnejšia a cvičiť budem max 15-20min denne.
Fitloptu sme potom využívali ako fajn hojdačku pri zaspávaní nášho drobca a fakt to fungovalo výborne.
Teraz ju máme znovu nafúknutú(snž) a malý je z nej celý paf. 😀

raculka
1. únor 2007

Cvičení je fajn,já chodila přímo na předporodní cvičení na míči,tak jsem se nějaké cviky naučila.Jak jsou ty cviky na rodina.cz - tak opatrně,některé nejsou zrovna vhodné pro těhulky.Při některých cvicích mě začalo píchat v břiše,tak jsem je už pak nedělala. 😉

adkag
2. únor 2007

babenky a neviete od ktoreho tt mozu cvicit tehulky na fitlopte? ja som musela prestat chodit na aerobic kvoli ehu,tak aspon aky taky pohyb by mi veru prospel.

sulamith
2. únor 2007
sulamith
2. únor 2007

😀 😀 😀
kto sa odvazi?

danna
2. únor 2007

ahoj adkag, na velkém gymnast. míči můžeš cvičit po celou dobu těhotenství, jen musíš mít správně zvolené cviky

adkag
2. únor 2007

a neviete mi poradit nejaku stranku kde su dobre cviky aj na zaciatok tehu?

klara.t
25. srp 2009

holky, dnes jsem našla toto cvičení pro těhotné
je to několik dílů

http://www.stream.cz/video/221/273230-cviceni-p...

miradka
16. lis 2009

Ahoj holky, chcela by som sa opýtať, aký míč ste si poriadili a ako ste s ním spokojné. Plánujeme darček na vianoce a zisťujeme, že tým druhov je strašne moc...máte nejaký tip? Díky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru