• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Používání depilačního krému v těhotenství. Je to ok?

13. listopadu 2016 
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli se smí v těhotenství používat depilační krém (Veet, Opilca...) na holení třísel. Zkoušela jsem použít žiletku, ale pěkně jsem se opupínkovala :frowning2: To se mi u depilačního krému nestávalo, ale nevím jestli ho teď používat - přeci jenom je to chemie :sweat_smile: Díky za názory :slight_smile:
11. lis 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já tedy používám Satin Care jako gel a pak žiletkou:slight_smile:a tenhle gel je fakt dobrý:slight_smile:taky jsem se vždycky ze všeho opupínkovala a jediný tohle bylo oukej:slight_smile:ale myslím si že i to veet je podobný složení s tím satin care a myslím že se nemusíš bát:slight_smile:
28. lis 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No já nevím, ale slyšela jsem, že se v těhotenství má používat co nejmíň takovýchto prostředků.
28. lis 2007 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to je úplně jasný, ale jak často se holíme:slight_smile:já teda téď před porodem každý týden, ale jinak normálně jsem se holila jednou za měsíc:slight_smile:kdyby jsi to na sebe pleskala každý den, tak to může možná uškodit, ale v tomhle množství si myslím že v poho:slight_smile:vždyť toho na sebe nedáváme tuny:slight_smile:já si myslím že je to v pohodě, ale určitě každý když by se bál tak ať se poradí s DR. ty určitě musí mít nějaký krémy na holení pro těhule, nebo před porodem tě berou na sucho???ježiši snad ne, ještě že se teda teď holím sama:slight_smile:
28. lis 2007 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co depilace voskem? :unamused:
28. lis 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
au au au au au , to jsem zkusila jednou a málem jsem porodila:slight_smile: :grinning: ale člověk si na to určitě zvykne:slight_smile:ale časem, teď když jsem si na to vzpoměla tak au au au :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. lis 2007 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
monaberuska1 :grinning:
chodím na depilaci asi tři roky a je to super (ten výsledek) trochu to bolí, ale dá se to vydržet a pak ty nožičky bez chloupků :wink: je to lepší (rychlejší) než depilace strojkem :astonished:
28. lis 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se teda v těhu snažila holení třísel krémem radši omezit, stejně mi pak s rostoucím bříškem bylo šumafuk, jak tam dole vypadám, bo jsem si tam neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Začala jsem zas až poslední měsíc (to mě teda musel holit manžel), protože jsem nechtěla rodit zarostlá a taky jsem nechtěla, aby mě holili v porodnici
28. lis 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně bych se na to holení pomocí chemie vykašlala asi první polovinu těhotenství, protože to asi může mít největší vliv na vývoj miminka
28. lis 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem si na zacatku tehu psala na zakaznicke centrum weet a odepsali mi, ze se muze pouzivat behem tehu. Jediny problem muze byt ze podrazdi precitlivelou pokozku. Ja jsem pak ale stejne z paranoi prestala, ale ted jsem se k tomu vratila.

Premyslim o tom vosku, ale mam strach aby mi to nevyvolalo porod...
6. pro 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky díky moc za rady :wink: :wink: :wink:
7. pro 2007 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Depilační krém - StopGrow depilační krém je prostě fantasticky nemam co dodat.
12. zář 2014 v 11:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stt411 prooosim, kde se da koupit ten krem ?
19. únor 2015 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
24. lis 2015 ve 23:23 • beautyofrose
Stalo se někomu, že v těhu víc zarůstaly chloupky na nohách? Odepilovala jsem si nohy depilátorem, a mám po dvou týdnech šíleně zarostlé chloupky, jeden vedle druhého. Depilátor používám několik let, ale tohle se mi ještě nestalo, bylo to první holení nohou v těhu.....
13. lis 2016 v 07:44  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sovulka

mě vždy hodně zarůstají chlupy, nemám chloupky, ale prostě chlupy a musím používat od Dermacolu body peeling, není už k sehnání, objednávám přes parfums, nyní notino. Tam ho mají asi za 60 Kč a vydrží mi to měsíc, obrušuju při každém koupání/sprchování a nemám problém. Celé těhu jsem se epilovala, u mě holení nemá smysl :grinning: Snad pomůže.
13. lis 2016 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@astyna Chlupy :D :D Budu muset peelingovat....protože to je opravdu děs, jak to vypadá...sice je zima, člověk chodí zabalený v oblečení, ale je to hnusné :slight_smile:
13. lis 2016 v 18:10  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek