Používání depilačního krému v těhotenství. Je to ok?

helca76
11. lis 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli se smí v těhotenství používat depilační krém (Veet, Opilca...) na holení třísel. Zkoušela jsem použít žiletku, ale pěkně jsem se opupínkovala ☹ To se mi u depilačního krému nestávalo, ale nevím jestli ho teď používat - přeci jenom je to chemie 😅 Díky za názory 🙂

monaberuska1
28. lis 2007

ahojky já tedy používám Satin Care jako gel a pak žiletkou🙂a tenhle gel je fakt dobrý🙂taky jsem se vždycky ze všeho opupínkovala a jediný tohle bylo oukej🙂ale myslím si že i to veet je podobný složení s tím satin care a myslím že se nemusíš bát🙂

lukin
28. lis 2007

No já nevím, ale slyšela jsem, že se v těhotenství má používat co nejmíň takovýchto prostředků.

monaberuska1
28. lis 2007

jojo to je úplně jasný, ale jak často se holíme🙂já teda téď před porodem každý týden, ale jinak normálně jsem se holila jednou za měsíc🙂kdyby jsi to na sebe pleskala každý den, tak to může možná uškodit, ale v tomhle množství si myslím že v poho🙂vždyť toho na sebe nedáváme tuny🙂já si myslím že je to v pohodě, ale určitě každý když by se bál tak ať se poradí s DR. ty určitě musí mít nějaký krémy na holení pro těhule, nebo před porodem tě berou na sucho???ježiši snad ne, ještě že se teda teď holím sama🙂

numi
28. lis 2007

Holky a co depilace voskem? 😒

monaberuska1
28. lis 2007

au au au au au , to jsem zkusila jednou a málem jsem porodila🙂 😀 ale člověk si na to určitě zvykne🙂ale časem, teď když jsem si na to vzpoměla tak au au au 😝 😀

numi
28. lis 2007

monaberuska1 😀
chodím na depilaci asi tři roky a je to super (ten výsledek) trochu to bolí, ale dá se to vydržet a pak ty nožičky bez chloupků 😉 je to lepší (rychlejší) než depilace strojkem 😲

orisek1
28. lis 2007

Já jsem se teda v těhu snažila holení třísel krémem radši omezit, stejně mi pak s rostoucím bříškem bylo šumafuk, jak tam dole vypadám, bo jsem si tam neviděla 😝
Začala jsem zas až poslední měsíc (to mě teda musel holit manžel), protože jsem nechtěla rodit zarostlá a taky jsem nechtěla, aby mě holili v porodnici

orisek1
28. lis 2007

Hlavně bych se na to holení pomocí chemie vykašlala asi první polovinu těhotenství, protože to asi může mít největší vliv na vývoj miminka

miluska.woolley
6. pro 2007

Ja jsem si na zacatku tehu psala na zakaznicke centrum weet a odepsali mi, ze se muze pouzivat behem tehu. Jediny problem muze byt ze podrazdi precitlivelou pokozku. Ja jsem pak ale stejne z paranoi prestala, ale ted jsem se k tomu vratila.

Premyslim o tom vosku, ale mam strach aby mi to nevyvolalo porod...

helca76
autor
7. pro 2007

Holky díky moc za rady 😉 😉 😉

stt411
12. zář 2014

Depilační krém - StopGrow depilační krém je prostě fantasticky nemam co dodat.

kotjatko
19. únor 2015

@stt411 prooosim, kde se da koupit ten krem ?

beautyofrose
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sovulka
13. lis 2016

Stalo se někomu, že v těhu víc zarůstaly chloupky na nohách? Odepilovala jsem si nohy depilátorem, a mám po dvou týdnech šíleně zarostlé chloupky, jeden vedle druhého. Depilátor používám několik let, ale tohle se mi ještě nestalo, bylo to první holení nohou v těhu.....

astyna
13. lis 2016

@sovulka

mě vždy hodně zarůstají chlupy, nemám chloupky, ale prostě chlupy a musím používat od Dermacolu body peeling, není už k sehnání, objednávám přes parfums, nyní notino. Tam ho mají asi za 60 Kč a vydrží mi to měsíc, obrušuju při každém koupání/sprchování a nemám problém. Celé těhu jsem se epilovala, u mě holení nemá smysl 😀 Snad pomůže.

sovulka
13. lis 2016

@astyna Chlupy :D :D Budu muset peelingovat....protože to je opravdu děs, jak to vypadá...sice je zima, člověk chodí zabalený v oblečení, ale je to hnusné 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru