• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Používáte během těhotenství vůně?

25. června 2012 
Miluji vůně a tak se chci zeptat, jeslti během těhotenství používáte nějaké vůně?

A četla jsem, že během kojení není dobré používat parfém......prý pak miminko nechce od maminky mlíčko:frowning2:

Co je na tom pravdy.........nechci se vzdát mích oblíbených vůní:slight_smile:

Ted je to momentálně Moschino I love love...... :wink:
3. dub 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami, ja mela Moschino snad cely tehu....ale jen kdyz jsem nekam sla apod....doma jsem se nevonela
3. dub 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používám už několik let tu samou vůni, používala jsem ji během těhotenství a i když jsem kojila a ničemu to neškodilo, kdybych vyšla ven bez parfému, tak bych si připadala jako nedooblečená :wink: Myslím ,že miminku to nevadí, pokud teda ta maminka nestřídá každý den jiný parfém, naopak si na tu její vůni zvykne a je to v poho. Nám na kurzu říkali jen to, at upozorníme návštěvy ,at nechodí přilíš naparfémované, ale já si na to pak v porodnici ani nevzpomněla a hlavně by mi to přišlo trochu divný všem volat a říkat, at se nevoní... :wink: No a malej to taky přežil v pohodě.
3. dub 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem v těhu musela manžovi říct ať se nevoní protože se mi stoho chtělo zvracet a bolela mě hned hlava :confounded: Strašně mi vadily navonění lidi v těhu.Teď už naštěstí ne mám Burbbery a je to taková težší vůně ale už mi to nevadí moc mi to voní :slight_smile: (to jsou ty chutě).A když jsem kojila tak jsem se nevoňala protože jsem taky slyšela že by se to nemělo tak ať cítí raději mě než parfém.
3. dub 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, Moschino I love love jsem měla v těhu a mámho i teď, při kojení.... ale nepřeháním to...
3. dub 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fendi Theorema,Opium, Chanel Allure ..Boucheron..male nevadilo nic jen to Fendi pac je desne tezke a jak to prezenu je to bleee
3. dub 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja mam novej a krasnej...Romance od Ralpha :wink:
3. dub 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci Fendi ale je jen v Americe zatim kde vim ja a nemuzu si ho nijak obstarat :frowning2:
3. dub 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Sami jak jsi psala nepoužívat parfém během toho kojení, tak tam jde o to - nestřídat ty vůně, že se pak mimčo cítí nejisté, protože maminku poznává právě podle vůně, když budeš používat tu samou tak v pohodě :slight_smile:
to je blbe,zkus ebay
ja vim tam je vsecko ,ale ja z toho neumim nakupovat a myslim,ze ani nemam tu kartu co je potreba jsem totalne out na nektere veci
3. dub 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda vy jedete :grinning:

Co takhle mi poradit, krásnou vůni te na jaro ...............:slight_smile:
3. dub 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm ja budu spatny radce pac ja mam rada exoticke orientalni a tezke vune ,kdyz uz neco lehciho tak armani nebo chanel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha..nasla sem Aqua di Gio snad :grinning:
4. dub 2008 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Dior..Addict Shine od J.Galliana
L'Eau par Kenzo..Summer by Kenzo..Laura Biagiotti...mozna Due Donna
je tolik krasnych vuniiii :dizzy_face:
4. dub 2008 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
krem na ruce od Santa Maria..z Florencie :dizzy_face:
4. dub 2008 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
V těhotenství I love love... :grinning: asi nějaká mánie :grinning: Teď už mi tolik nejede... jinak zatím věrnost Hugo Boss Woman, Jil Sander Sun :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem si nechala namichat sobe vlastni olejove esence v Body Shopu a jsou uzasne :slight_smile:
4. dub 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami já preferuju armaniho-sensi,diora J'adore,kenzo-L'eau par kenzo a teď mi ještě přibyl lancome -miracletakže 4 vůně,který budu používat i po porodu...ale né že bych se voněla na kojení :grinning:
4. dub 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aponchie a jak to dělají?

Jinak já v těhu mohla jen svůj parfem SUN od Jil Sander, jinak nic. Utrácela jsem spoustu peněz v lékárně za neparfemovaná mýdla a sprchové gely, protože ze všech vůní se mi obracel žaludek... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2008 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,tak mě se zase obrací žaludek z nevońavých lidí-a obzvláš´t v těhu kdy mam čich o 100% lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Agnessko no to taky. Smrdělo mi prostě všechno. I květina v práci na stole, kterou jsem si koupila a pak ji darovala do vedlejší kanceláře, protože v tom šíleném smradu jsem nemohla pracovat. Nikdo jiný to necítil :confused: A v tu chvíli jsem měla první podezření, že jsem těhu :sweat_smile:
4. dub 2008 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
me desne smrdela kava a prepalenej tuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: dodnes nepiju kafe a dela mi zle jen projit kolem tech hladovych oken..jo a natahovalo me ze spocenych lidi
4. dub 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aponchie a moje kolegyně v těhu vyjídala všem z hrnku lógr... to jsem fakt nepobírala :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2008 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaaa, labužnice :grinning:

co jsou to hladová okna?? Takový ty bufáče na ulici?? :confused:
4. dub 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
neeve bleeeee :grinning: jj buface na ulici ..nektere jsou fajn to zase jo i ja tam chodim,ale ty kde se pali olej a je to hnusne od pohledu nemuzu zvlast na nadrazich a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
L'Eau par Kenzo a ... originalne.... I love love :grinning: :wink:
4. dub 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
co mate s tim Love love??ja to pudu asi ocuchat nekam :grinning:
4. dub 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ho dostala od ségry.. Asi do toho lijou nějaký těhotenský feromony, či co :grinning: Teď už mi tolik nevoní.
4. dub 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm zajdu..ja jsem jeste v zajeti Playboy vune a pradla :grinning:
4. dub 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me vonelo pred tehu, v tehu i ted...... ale stridam s tim Kenzem a ted mam jeste Davidoff
4. dub 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek