Používáte během těhotenství vůně?

sami
3. dub 2008

Miluji vůně a tak se chci zeptat, jeslti během těhotenství používáte nějaké vůně?

A četla jsem, že během kojení není dobré používat parfém......prý pak miminko nechce od maminky mlíčko☹

Co je na tom pravdy.........nechci se vzdát mích oblíbených vůní🙂

Ted je to momentálně Moschino I love love...... 😉

bambulik
18. čer 2008

takže jako těhuli mě všecko smrdělo, snesla jsem jen deodorant a antiperspirant a maximálně toaletku Green tea, všecko na mě bylo asi agresívní....
a po porodu jsem tam kde jsem byla....pro mě číslo jedna - modrá Lacoste

katarina82
18. čer 2008

Když tu probíráte ty druhy vůní, já sháním něco hodně lehoučkého na léto. Nosívala jsem D&G light blue, bohužel to pak začla nosit snad polovina republiky 😒 Takže něco takového ovocno-květinového, třeba i lehčího, míň citrónového, ale zase né moc zeleného... Si vymýšlím, že? 😅 Všem parfémovým odbornicím předem děkuji za nějaký ten tip 🙂 😵 Jo a taky se mi líbi obyčejná Puma Woman, ale v té limitované edici, s tím stříbrným kopačákem na obalu, tu miluju, jenže prd vydrží, takže něco kvalitního podobné vůně by mě nadchlo 😵

Jinak v těhu, po porodu, během kojení, což je vlastně až do teď jsem vystřídala pár vůní a Denča je v pohodě.

zanetka82
18. čer 2008

tak ja mam taky oblíbenou vuní Barrbery a Tom taylor a dámský Versage ale jen ten jeden. Moc ho nemývají m
alo ho vydím. 😀
A Petříkovi parfém nevadil ale Kubíčkovi vadila i blba kulička natož parfém. Jen do doby kdy jsem kojila. (což byly 2 měsíce) 😉 🙂

helcah
19. čer 2008

Tak já klasika - Eclat D Arpege od Lonvin - ta mi přijde taková příjemně lehká, těžší parfémy mi jsou nepříjemné.

minnie77
4. čer 2012

Já jsem v tehu určitě používala vůně, tomu vůbec nevadí. S prvním dítětem jsem nepoužívala vůně v kojení. Teď mám druhé dítě a většinu věcí už neřeším 🙂 Takže se i voním. Momentálně jsem si oblíbila nové vůně Puma - Flowing - nádherná vůně!

zuzanaa2
11. čer 2012

@katarina82 já jsem taky milovala Light Blue a taky ji pořád můžu jen už je na mne nudná jak jí pořád používám. Ale teď je fakt fajn od pumy řada Yellow&Green a na prostřídání s Lught Blue jako stvořená a nemusela ani moc investovat.

zuzanaa2
11. čer 2012

jo a v tehu jsem přestala s deodoranty, ale sem tam jsem se navoněla když mi nebylo špatně. Jinak ta Puma ma teď i soutěž o iPady.

minnie77
12. čer 2012

@zuzanaa2 Já teda deodoranty moc nemusím, jelikož dlouho nevydrží, ale takhle na osvěžení přes léto super. Raději parfemované vody, které vydrží celý den. Jinak asi budu muset zavítat do obchodu, koupit další vůni Puma a vyhrát ten iPad. Zrovna o něm doma mluvíme, že bychom si ho pořídili 🙂 Super!!!

zuzanaa2
16. čer 2012

No já jsem se už zapojila a teď čekám jestli se mi zadařilo a jestli ne tak koupím ještě voňavku pro drahého, ty pánské vůně mají úžasné!

minnie77
19. čer 2012

tak jsem se také zapojila a zatím nic, uvidíme příští týden, ale budu muset koupit další vůni, jelikož to platí vždy na jeden týden. No vůně se neztratí 🙂 třeba mi to vyjde napříště 🙂 Ale kdyby to vyšlo, bylo by to fakt úžasné!!

zuzanaa2
25. čer 2012

no tak já jsem koupila pánskou Puma Animagical a ta je fakt super! Ještě jsem ji nedarovala, ale už aby to bylo! Snad uhodnem i tu kombinaci a iPad bude náš!

minnie77
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru