Používáte během těhotenství vůně?

sami
3. dub 2008

Miluji vůně a tak se chci zeptat, jeslti během těhotenství používáte nějaké vůně?

A četla jsem, že během kojení není dobré používat parfém......prý pak miminko nechce od maminky mlíčko☹

Co je na tom pravdy.........nechci se vzdát mích oblíbených vůní🙂

Ted je to momentálně Moschino I love love...... 😉

kristi
3. dub 2008

sami, ja mela Moschino snad cely tehu....ale jen kdyz jsem nekam sla apod....doma jsem se nevonela

morusa
3. dub 2008

Já používám už několik let tu samou vůni, používala jsem ji během těhotenství a i když jsem kojila a ničemu to neškodilo, kdybych vyšla ven bez parfému, tak bych si připadala jako nedooblečená 😉 Myslím ,že miminku to nevadí, pokud teda ta maminka nestřídá každý den jiný parfém, naopak si na tu její vůni zvykne a je to v poho. Nám na kurzu říkali jen to, at upozorníme návštěvy ,at nechodí přilíš naparfémované, ale já si na to pak v porodnici ani nevzpomněla a hlavně by mi to přišlo trochu divný všem volat a říkat, at se nevoní... 😉 No a malej to taky přežil v pohodě.

maja26
3. dub 2008

Tak to já jsem v těhu musela manžovi říct ať se nevoní protože se mi stoho chtělo zvracet a bolela mě hned hlava 😖 Strašně mi vadily navonění lidi v těhu.Teď už naštěstí ne mám Burbbery a je to taková težší vůně ale už mi to nevadí moc mi to voní 🙂 (to jsou ty chutě).A když jsem kojila tak jsem se nevoňala protože jsem taky slyšela že by se to nemělo tak ať cítí raději mě než parfém.

malovani
3. dub 2008

Sami, Moschino I love love jsem měla v těhu a mámho i teď, při kojení.... ale nepřeháním to...

aponchie
3. dub 2008

Fendi Theorema,Opium, Chanel Allure ..Boucheron..male nevadilo nic jen to Fendi pac je desne tezke a jak to prezenu je to bleee

kristi
3. dub 2008

a ja mam novej a krasnej...Romance od Ralpha 😉

aponchie
3. dub 2008

ja chci Fendi ale je jen v Americe zatim kde vim ja a nemuzu si ho nijak obstarat ☹

krista
3. dub 2008

Ahojky 🙂
Sami jak jsi psala nepoužívat parfém během toho kojení, tak tam jde o to - nestřídat ty vůně, že se pak mimčo cítí nejisté, protože maminku poznává právě podle vůně, když budeš používat tu samou tak v pohodě 🙂

kristi
3. dub 2008

to je blbe,zkus ebay

aponchie
3. dub 2008

ja vim tam je vsecko ,ale ja z toho neumim nakupovat a myslim,ze ani nemam tu kartu co je potreba jsem totalne out na nektere veci

sami
autor
3. dub 2008

Teda vy jedete 😀

Co takhle mi poradit, krásnou vůni te na jaro ...............🙂

aponchie
3. dub 2008

hm ja budu spatny radce pac ja mam rada exoticke orientalni a tezke vune ,kdyz uz neco lehciho tak armani nebo chanel 😝

aponchie
4. dub 2008

ha..nasla sem Aqua di Gio snad 😀

aponchie
4. dub 2008

a Dior..Addict Shine od J.Galliana
L'Eau par Kenzo..Summer by Kenzo..Laura Biagiotti...mozna Due Donna
je tolik krasnych vuniiii 😵

aponchie
4. dub 2008

krem na ruce od Santa Maria..z Florencie 😵

sylviiik
4. dub 2008

V těhotenství I love love... 😀 asi nějaká mánie 😀 Teď už mi tolik nejede... jinak zatím věrnost Hugo Boss Woman, Jil Sander Sun 😝 😝 😝

aponchie
4. dub 2008

ja jsem si nechala namichat sobe vlastni olejove esence v Body Shopu a jsou uzasne 🙂

agnesska
4. dub 2008

sami já preferuju armaniho-sensi,diora J'adore,kenzo-L'eau par kenzo a teď mi ještě přibyl lancome -miracletakže 4 vůně,který budu používat i po porodu...ale né že bych se voněla na kojení 😀

neeve
4. dub 2008

Aponchie a jak to dělají?

Jinak já v těhu mohla jen svůj parfem SUN od Jil Sander, jinak nic. Utrácela jsem spoustu peněz v lékárně za neparfemovaná mýdla a sprchové gely, protože ze všech vůní se mi obracel žaludek... 😝

agnesska
4. dub 2008

hehe,tak mě se zase obrací žaludek z nevońavých lidí-a obzvláš´t v těhu kdy mam čich o 100% lepší 😝

neeve
4. dub 2008

Agnessko no to taky. Smrdělo mi prostě všechno. I květina v práci na stole, kterou jsem si koupila a pak ji darovala do vedlejší kanceláře, protože v tom šíleném smradu jsem nemohla pracovat. Nikdo jiný to necítil 😕 A v tu chvíli jsem měla první podezření, že jsem těhu 😅

aponchie
4. dub 2008

me desne smrdela kava a prepalenej tuk 😝 dodnes nepiju kafe a dela mi zle jen projit kolem tech hladovych oken..jo a natahovalo me ze spocenych lidi

neeve
4. dub 2008

Aponchie a moje kolegyně v těhu vyjídala všem z hrnku lógr... to jsem fakt nepobírala 😀 😀 😀

sylviiik
4. dub 2008

Haaaa, labužnice 😀

co jsou to hladová okna?? Takový ty bufáče na ulici?? 😕

aponchie
4. dub 2008

neeve bleeeee 😀 jj buface na ulici ..nektere jsou fajn to zase jo i ja tam chodim,ale ty kde se pali olej a je to hnusne od pohledu nemuzu zvlast na nadrazich a tak 😝

yenn
4. dub 2008

L'Eau par Kenzo a ... originalne.... I love love 😀 😉

aponchie
4. dub 2008

co mate s tim Love love??ja to pudu asi ocuchat nekam 😀

sylviiik
4. dub 2008

Já jsem ho dostala od ségry.. Asi do toho lijou nějaký těhotenský feromony, či co 😀 Teď už mi tolik nevoní.

aponchie
4. dub 2008

hmm zajdu..ja jsem jeste v zajeti Playboy vune a pradla 😀

yenn
4. dub 2008

Me vonelo pred tehu, v tehu i ted...... ale stridam s tim Kenzem a ted mam jeste Davidoff

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru