Používáte čistící prostředky v těhotenství?

ines82
19. kvě 2014

Ahojky, jak jste na tom vy s pouzivanim ruznych cisticich prostredku v tehotenstvi? Ja na to ani nepomyslela, az ted, po precteni jednoho clanku v casopise. Pouzivam denne napr. odmastovaci pripravek v kuchyni a taky pripravky na cisteni koupelny. Hmm samozrejme bez rukavic, ktere jsem nikdy nesnesla 😖 . Tak nevim, zda to nemuze nejak skodit miminku...

hojda
19. kvě 2014

Ideální čas, jak zapojit do úklidu manžela 😀

frantiska85
20. kvě 2014

Čistila jsem domácnost těhotná stejně jako netěhotná, ale proč toho nezneužíš a nezapojit chlapa, že? 😎
Když nebudeš okenu upíjet, nehrozí nic.

leeena_4
20. kvě 2014

Já používám ekologické čistící prostředky a teď v těhotensví z toho mám dvojnásob lepší pocit 😉

pear
20. kvě 2014

Jediné, čeho jsem se vyhnula, je savo - jinak dělám to co vždycky - ale teda v rukavicích (ale to ne kvůli těhotenství, ale kvůli mé kůži - záděry).
Ale vyhýbám se dlouhému pobytu někde, kde uklízím - třeba extra drhnutí koupelny tak to jedině s mýdlovou vodou - pokud používám něco chemičtějšího tak se snažím nebýt tam dlouhý čas a větrat.

kamilka007
20. kvě 2014

Mne to taky dlouho nedoslo, az se me na to zeptala mamka. Samozrejme vsechno cisteni bez rukavic, roztok na podlahu ze Sava.. No uplne jsem se pak stydela, ze mi to nedocvaklo samotne. 🙂 A muj muz ma spoustu uzasnych prednosti, ale v koupelne s houbickou si ho predstavit vazne neumim. 🙂

zuza01
20. kvě 2014

Já používám normálně pořád to samé, včetně Sava. Ale vždycky v rukavicích, těhotná netěhotná. Venku toho lítá 😉 Třeba na křižovatce bychom se nemohly ani nadechnout, já bych nestresovala 😉

mafeska
20. kvě 2014

kdo by za mě doma těch 9 měsíců uklízel? Přítel pomáhal ale že by se ujal běžných prací, to ne a navíc nikdo neuklidí líp než já 😀
CO mi hodně vadilo byl čistič wc zelený bref, měla jsem přes nos ručník. Na koupelnu používám několik let fixinelu a savo je pro mě vůně čistoty 🙂 Používám rukavice jak těhotná tak i netěhotná.

soleilll
20. kvě 2014

Pokud si z lahve nenahneš nebo to nebudeš hodiny čichat, nikomu tím neublížíš. Mně v těhotenství strašně voněly desinfekce na WC, takže nechápu, co řešíš. 😀

terite
21. kvě 2014

Můj muž je lehce úzkostlivý a o nějakých rizicích se někde dočetl. Od té doby jsem byla třikrát těhotná (bohužel vždy dopadlo špatně) a během těhotenství za mě úklid koupelny převzal on. Nebránila jsem se 😉
Ale osobně si myslím, že to problém není. Pracovat v chemičce a denně x-hodin čuchat chemikálie by problém asi byl, ale toto ne 😉

klaire22
21. kvě 2014

Já uklízela naprosto normálně, nic jsem neřešila a bylo vše naprosto OK 🙂 Podle mě je to článek tak trošku přitažený za vlasy 😀

anetaji
21. kvě 2014

nepoužívala jsem pouze ty na sprchové kouty,to mi dělalo dost zle :( ale normální na podlahu,na prach atp ty ano

volodka162
22. kvě 2014

Čistící prostředky používám takové jaké jsem používala před těhotenstvím a až do této chvíle jsem nic neřešila.......bez rukavic. 😝 Nevím, ale já bych to tak nehrotila...pokud by mi teda z nich bylo blbě, tak samosebou bych změnila značku/přípravek....kdybych se měla řídit všema radama co mi každý kladl na srdce, tak už bych asi stokrát potratila !!! 😀 Neřešte blbosti, holkííí 🤐

sirael4
22. kvě 2014

Já bych to vážně nehrotila, používala jsem totéž, co netěhotná, myslím si, že pro mimčo pak bude větší šok, když se s trochou chemie nesetká už v bříšku.

zilinkaz
6. srp 2014

🙂 Jé jasně že ano, zase tak moc bych se nebála🙂 Na nádobí jsou stejně nejlepší rukavice už kvůli kůži. Ale každopádně nejlepší variantou budou ekologické čistící prostředky, to muví samo za sebe. Můj tip:
http://www.drogerie.cz/ekologicke-cistici-prost...

sigginka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru