• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přípravky na celulitidu-může žena užívat v těhotenství?

19. června 2014 
Děvčata... s mou kamarádkou se již dlouho přeme o jednu věc. Může žena v těhotenství používat preparáty na celulitidu a zpěvňující krém? může žena miminku ublížit?
16. bře 2014 v 15:50  •  čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych doporučila určitě používat přímo krémy a oleje pro těhotné jako například AlastiQ olej posílám i odkaz na recenze tohoto produktu :slight_smile: Dejte vědět jestli jste vyzkoušely :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/forum/soutez/telovy-olej-proti-striim-elasti-q-vyzkousej-a-vyhrej-kojenecke-lahve-avent/?page=5
16. bře 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemuze, holky opatrnost je v tehotenstvi na miste, ale zase nezapomente pouzivat selsky rozum.Pokud ten krem nehodlate jist misto pribinaku a olej si pichat primo do krevniho obehu, nic se nemuze stat.Ono to totiz, i pres reklamni kecy, pusobi jen na povrchu.Ucinnych latek tam zase tolik neni a hlavni je masaz.Daleko skodlivejsi je dychat vzduch ve meste :wink:.
Jedine ceho bych se eventualne bala je mozna precitlivelost pleti v tehotenstvi na urc. slozky, ktere muze ale obsahovat jakakoliv kosmetika, tedy i ta, kterou mate roky vyzkousenou.
Navic je spousta kremu urcenych i pro tehotne.
16. bře 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
17. čer 2014 v 10:41 • alice80
Přípravky ne, krém ano :wink:
19. čer 2014 ve 23:15  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek