• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přípravky proti vším, můžu je použít v těhotenství?

14. srpna 2014 
Ahojky holky,
minulý týden jsem hlídala známé dceru.A našla jsem jí vši.Ted mě pořád kouše hlava myslíte že možu přípravky proti vším když jsem v 5tt.Na návodu ani v letáku jsem to nenašla.
19. črc 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že můžeš, však to nebudeš pít :grinning: ..
20. črc 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se raději zeptala doktora. Četla jsem články, že v těhotenství by měla těhotná být opatrná i s barvením vlasů. Škodlivé látky prostupují do těla nejen ústy, ale i kůží... A samozřejmě je špatné i vdechování těch látek. Někdo to nedodržuje, ale já jsem byla opatrná s barvením vlasů, používání laků, krémů na tělo (jako např. opilka), krémy - léky... Apod. Nechtěla jsem riskovat.
21. črc 2013 v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud se tolik bojíš a nevěříš těmto přípravkům (nedivím se ti), tak zkus přírodní přípravky, já si sama dělala přípravky z aromaterapie - není v tom žádná chemie, pomáhá to a rozhodně ti to nemůže v těhotenství nijak ublížit. Tímto nemyslím jen aromalampu a vůni co ti provoní byt, ale směs éterických olejů přímo proti vším
22. črc 2013 v 15:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenkajan Jak to dopadlo ? použila jste nějaký přípravek ?
14. srp 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@betua Nakonec jsem použila Alpu s olejem a bylo to účinnější než ty chemické přípravky.
14. srp 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdenkajan Fakt? Tak to koukám! Držím palce k miminku
14. srp 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek