Rovnání vlasů a vlasové přípravky v těhotenství

jankad28
29. zář 2008

Ahoj těhulky a maminky,

zajímalo by mne, zda není škodlivé rovnání vlasů v těhotenství žehličkou a používání přípravků na rovnání vlasů. Bohužel mám vlasy tak nepoddajné, že si je žehlím dvakrát týdně pravidelně.
Nemám pocit,že by mi je žehlení ničilo, ale mám strach, zda se třeba běžně prodejné přípravky na rovnání vlasů nemohou dostávat do těla a zda vlasům příliš nemohu škodit zrovna v tomto období. Jsem v 19tt.

andykov
29. zář 2008

jankad28: Já nevím, to snad nemůže ublížit, ne? To bychom zachvilku my těhule nemohli nic 😉

evulinkab
29. zář 2008

Tak já doufám,že ne, já si taky žehlím vlasy.Nemohla bych jinak mezi lidi 😉

cikyta
29. zář 2008

Myslím,že žehlenie určite nevadí a čo sa týka prípravkou a farieb,tiež sa s mierou môžu používať,len NESMU OBSAHOVAT AMONIAK.A ten neobsahujú len kvalitnejšie farby atd..........Takže!Môžme byť stále krásne! 😉

luciejadr
29. zář 2008

ahoj, taky žehlím a ted jsem byla i na melírku 🙂 akorát mi nechytl tak jako vždy.. ale i tak se mi to líbí je to změna 🙂

adulik16
29. zář 2008

Ahoj,urcite sa mozes o vlasy normalne starat tak ako doteraz. Ja som uz pomalicky na konci tehotenstva a normalne som si aj farbila a aj umyvala vlasy, tak ako pred tehotenstvom. Dokonca som si ich aj zehlila a mala som aj predlzene vlasy keratinom. Az teraz pred porodom som si ich dala dole a musim povedat, ze moje vlasy maju lepsiu kvalitu ako pred otehotnenim. Takze ziaden strach🙂

luciejadr
29. zář 2008

já doufám, že se mi vlasy těhotenstvím sami narovnají.. 😀 někomu se to podaří 😉 tak chci patřit mezi ně :d

beponka
30. zář 2008

aho,. já si vlasy umývám, fénuju a žehlím každý den. jinak bych nevylezla a myslím že to nevadí. Nevadí ani barvy, když Ti je kadeřnice nedá až na kůži. takže je lepší melírek než jednolitá barva.....

nikol178
30. zář 2008

Ahojte, snáď by to nemalo uškodiť. Ja si tiež normálne farbím, žehlím vlasy, používam rôzne profesionálne prípravky. Viem, že kedysi bola doma, keď sa vlasy nesmeli farbiť, melírovať, lenže aj tie prípravky boli na úplne inej úrovni ako sú dnes.

petronelie
30. zář 2008

Ahoj holky, i já si myslím,že to neva, že na těhu mají vliv spíš jiné věci, např. ten vzduch,který dýcháme ve velkých městech 🙂, nebo konzervanty v jídle 🙂

Já si taky normálně žehlím,fénuju, používám narovnávač. Co vím, tak by se neměly vlasy nechávat narovnávat chemicky zrovna v těhu. A taky jsem slyšela, že melír je lepší než barva, protože se nedělá až u kořínků. Ale co je na tom pravdy, to netuším.

Takže já bych byla v klidu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru