Sekání trávy ve 3. trimestru, můžu tím mimču ublížit?

katchenkaaa
27. dub 2014

Ahoj holky,mám dotaz...Jsem v 8 měsíci a strašně mi chybí aspoň nějaký pohyb,chci sekat zahradu,ale bohužel,bydlím s mýma rodičema v dvougeneračním domku a ti mě nenechají nic dělat,ani přítel...Navíc třeba bych tak nepřibírala..Myslíte,že tím můžu mimču blížit?Když máme benzinovou sekačku s pojezdem??

zamilovanadonej
27. dub 2014

@katchenkaaa Prosím tě...a co by na tom měla jako miminu ublížit, navíc když je s pojezdem? Dřív ženský tahaly plné kýble až do porodu, a taky jim to neublížilo. Dnes se akorát vše moc řeší (asi taky proto, že hodně žen ze sebe rádo dělá chudinky- myslím obecně). Buď v klidu a sekej 😉

katchenkaaa
autor
27. dub 2014

@zamilovanadonej No že jooo a to jim můžu říkat pořád...Mamka to má i tím,že potratila,když zvedla těžký kybel s vodou..Ale to nevěděla,že je těhotná...Takže zítra se do toho pustím,zbytek nechám na příteli.. 😉

betelgeuzz
27. dub 2014

@katchenkaaa nevím, jak je náročné tlačit sekačku, ale myslím, že to nebude o moc těžší, než když tlačíš kočár s prvorozeným a čekáš druhé. 🙂 A to nikdo nikomu nezakazuje. Ono se říká, když čekáš první dítě, nemůžeš dělat nic, a když čekáš druhé, tak musíš dělat všechno 🙂

katchenkaaa
autor
27. dub 2014

@betelgeuzz A to má ta sekačka ještě pojezd...To ten kočárek nemá..Napsala si to přesně!!

ange_de_la_morte
27. dub 2014

Klidně jdi sekat 🙂 pokud nemáš přísný klid na lůžku až do porodu tak to neřeš. Já až do porodu denně házela koním maštal a vozila na hnojiště za stodolů (v kolečkách bez pojezdu samozdřejmě) 😀 😀 Malý to přežil, naopak ještě se mu ani nechtěli od maminky z bříška - oproti věštbám všech příbuzných že určitě předčasně porodím když pracuju jsem 8 dní přenášela

giovanna2012
1. kvě 2014

Ono stačí to,co dýcháš na procházce...kolikrát. Klidně bych sekala jako divá.

curdibilka
1. kvě 2014

Taky máme s pojezdem a bála bych se jedině toho, kdyby mi sekačka cukla a já do ní břichem narazila, to se mi občas stane, když vjedu na nerovnost.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru