Sex ke konci těhotenství. Máme ho omezovat?

momin
10. bře 2009

Zdravim.Nikde sem tady tohle tema nenasla.. jestli tu nekde je tak se omlouvam... 😉 Chtela bych se zeptat jestli se mame s pritelem nejak omezovat se sexem? Gynekolog rikal ze uz sem otevrena na 1 prst tak se trosku bojim.. termin mam az 30 brezna.. ale kdyz uz se otviram pomalu? Slysela sem ze by to mohlo vyvolat porod ale nemuze to treba nejak ublizit malemu??

kalo
10. bře 2009

Malému to určitě neublíží...ale porod může vyvolat. Tak jestli je ti to jedno a budeš počítat s tím, že můžeš jít rodit dřív, tak proč ne. (My už raději poslední 3-4 týdny nesexovali)...Vydržet se to dá a za ten stres, jestli budu kvůli tomu rodit, to nestojí.. 🤐

sayast
11. bře 2009

Ahojky, tak my sexikujem docela casto (2-3x do tydne urcite), jsem otevrena na 2 cm uz 14 dni, ale nam by nevadilo kdybych porodila driv 😉. ale zatim nic 😅

daduda
11. bře 2009

mimisovi to neublíží, pokud ty u toho nemáš problémy, např. břicho a tak, tak byste se neměli omezovat, stačí, že pak budete abstinovat 6 týdnů 😉 😀
akorát jak holky říkaly můžeš porodit,
my doma provádíme ostatní praktiky, sex už tak moc ne - mám velké a sestouplé břicho, takže mi to vadí a miminko se mi přitom vždycky ještě nahrne dolů, takže je to nepříjemné, jinak bychom se taky neomezovali

astrane
11. bře 2009

Omezovat se nemusíte,a otevřená na 1 nic není v tomto týdnu(kamarádka byla poslední týden na 10 🙂 )Mimču to neublíží-plave si ve vodě a v obalu a tak daleko stejně manžel určitě nedosáhne 😉 😔
navíc od 38tt je už mimi donošené takže se nic nestane a když ven chtít nebude,ani sex nepomůže.... 😉

deathy
11. bře 2009

Já měla včera termín, a jak je vidno, tak ani sex s náma nic neudělal, jelikož sem stále 2 v 1 😠 😀

nelinkav
11. bře 2009

Momin, ničeho se neboj. Jednak už to máš za pár, mimčo je svět už úplně připravený a druhak si myslím, že vyhnat mimouše ven může sex až ve chvíli, kdy se bobískovi chce 🙂 My jsme sexovali zhruba 2-3x týdně a mimčo vylezlo až po akci, která se odehrála dva dny před termínem, všechna dřívější milování mládě nechalo naprosto v klidu 😉

momin
autor
12. bře 2009

Diky holky...🙂 Tak sme to riskli a nic se nestalo. Asi se malemu jeste fakt nechce na svet. 😉 i kdyz bych to uz rada mela za sebou... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru