• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sex ve 22tt. Je bezpečný pro miminko?

26. července 2011 
Ahojky jsem ve 22tt a chci se zeptat jestli nemužeme ublížit nějak mimči sexem??do teď sme sex provozovali nepravidelně protože jsem měla strach aby sme mimču nějak neublížili a tak se chci zeptat jestli se mimču může nebo nemůže nějak ublížit.
26. črc 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zlato pokud tě to nebolí nebo pak po sexu nebolí tak v pohodě :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
26. črc 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hasky24 No jako nebolí mě ani při tom ani potom nic akortá je my blbě na blití a motá se my hlava potom.no uvidíme vyzkoušíme a uvidíme :slight_smile: :wink:
26. črc 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemohla ze začátku kvůli cystě a pak kvůli předčasnému otevírání ale na to doktor upozornil :slight_smile: ale jestli je ti pak blbě tak se na to chvilku vyprdněte ať se to srovná :slight_smile:
26. črc 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hasky24 Tak mě ani nevadí že nic neni ale manža je divnej a to my docela vadí že je divnej s toho že nic není ale musí si chlapec zvykat :grinning:
26. črc 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathlin tak chvilku to vydrží :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
26. črc 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathlin to záleží an okolnostech. V prvnim těhu jsem měla zákaz až do konce :unamused: a před druhym těhu říkal manžel že snad zase nebud epůst 9m a když sjem byla těhu tak sjme se bála a pak v 10tt jsme měla hematom tak byl zákaz ale od 12tt už sex byl pravidelně a ok a poslední sex byl v den porodu :grinning: . ale kdyby mě bylo ěnjak špatně tak bud bych volila polohu při které jsem ok a nebo na nějaký týden nesexovala :slight_smile:
26. črc 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek