Sex ve velmi ranném stádiu těhotenství, ano či ne?

teenyel
11. kvě 2014

Ahoj holky, mozna to nekomu prijde jako blba otazka, ale co, zeptam se. Kdyz si myslim, ze se zadarilo a mela jsem i priznak hnizdeni,zacala jsem mit trochu obavu, jestli se pri sexu nemuze nic stat. Mam si "to" odpustit aspon do chvile, nez se tehu potvrdi (nebo naopak) a nez me doktor vysetri a rekne, jestli je vse v poradku? Nerada bych tu predeslou snahu zmarila lehkovaznosti. Za to by mi pak ty 2-3 tydny nestaly,ze jsem neudrzela doma nohy u sebe 😉 manzelovi to tech par dni mohu doprat i jinak.

lamarika
11. kvě 2014

@teenyel v klidu si užívej 🙂 Kdyby bylo něco špatně, tak sexem bys to nijak nezhoršila 😉

pt1981
11. kvě 2014

@teenyel neboj, nic sexem nepokazíš. Jen v prvním trimestru se má sexu vyhýbat ve dny, kdy bys měla normálně menses, protože sliznice je nižší a mohlo by to způsobit krvácení...

volodka162
11. kvě 2014

Užívej dokud můžeš - nevidím v tom žádný problém. V posledních dnech těhotenství budeš už jen vzpomínat 😀 😝

teenyel
autor
11. kvě 2014

@lamarika @pt1981 no nejsem si tim az tak jista. Zatim nevim, jestli vubec jsem v tom, nebo jestli ano, jestli je vse v poradku. Co kdyz by nebylo vse ok? Spousta zen pise ze potom zacaly krvacet a potratily. :-/
@volodka162 a to zrovna mam v planu co nejvic 😀 pry to vyvolava porod,tak bych nerada dopadla jak kamaradka, ktere to vyvolavala az prohrabnutim sestra v nemocnici 😀

pt1981
11. kvě 2014

@teenyel no, já to soudím podle toho, co mi radil doktor. Vysvětlil mi, že pokud bych opravdu potrácela, nemůže za to sex, ale znamená to, že nebylo mimi v pořádku a potratila bych tak nebo tak... A já jsem se tím řídila. Samozřejmě, pokud máš strach a uklidní tě nesexovat, tak se řiď podle sebe 😕 , jde přece hlavně o tebe a tvoje pocity!!!!! Držím pěsti, ať těhotná jsi a ať je vše v pořádku!!!

teenyel
autor
11. kvě 2014

@pt1981 moc dekuji. Pevne v to doufam 🙂

lamarika
11. kvě 2014

@teenyel tak nesexuj

dora13
11. kvě 2014

V tomto stadiu sex urcite potrat nezpusobi. Obecne plati, ze prvni trimestr a obzvlast takhle extremne rane stadium je vsecho nebo nic, pokud se ma tehotenstvi zacit rozvijet, tak se proste rozvijet bude. Ja v tech dvou tydnech mezi oplodnenim a pozitivnim testem, kdy jsem nevedela, ze jsem tehotna, pila alkohol, vykourila nekolik cigaret, snedla asi kilo tataraku, mela sex, mela nocni smeny, kazdy den behala a cvicila cviky na brisni svaly a vsechno dobre dopadlo.

teenyel
autor
11. kvě 2014

@dora13 co na to rict. No kdyz se o to snazim, tak rozhodne nepiji alkohol a nekourim. Takze se spis ptam u tech pripadu, kdy holky doufaji,snazi se, pozoruji a take proto maji v nekterych vecech vetsi obavy. Takhle by mi mohla napsat kazda, ktera do toho vlitla a ani o tom nevedela. Nekdo holt to stesti ma. 🙂 kazdopadne preji hodne zdravi tobe i mimcu 🙂

dora13
11. kvě 2014

@teenyel no, co na to rict. nevim, jak dlouho se o dite snazite a samozrejme nevim, jak si veci beres, ale kdybych mela fungovat stylem "paneboze, ted bych potencialne mohla byt tehotna, takze mezi ovulaci a MS nebudu pit zadny alkohol, nebudu delat a budu jen pocitat dny, kdy si budu moct udelat test", tak mi z toho sibne. nevim, jak dlouho se snazite, ale pokud jen chvili, tak po par mesicich uvidis, ze takhle se fungovat neda.
a btw, otehotnela jsem v mesici, kdy jsem se prestala pozorovat a sledovat a myslela i na jine veci nez na ovulacni hlen a poceti. oni to totiz lidi neslysi radi, ale je to hodne v hlave.

chlupacek
11. kvě 2014

taky bych se toho nebála, my souložili furt i ještě den před porodem s tím obrovským bubnem.... :D

88market
11. kvě 2014

....já osobně - nevím, jestli za to mohlo milování...ale asi 4 dny po zpoždění menzes jsem si udělala těhotenský test - vyšel pozitivní...další den taky pozitivní test...za další 2 dny další pozitivní test...k MUDr. jsem zatím nešla, chtěla jsem počkat... po třetím pozitivním testu jsme se s přítelem milovali...a hodinu na to jsem dostala křeče do břicha jako při menzes a začala jsem krvácet taky jako při menzes....do dneška nevím, co se stalo....ale říkáme si, jestli jsme to nezapříčinili tím milováním :(

teenyel
autor
11. kvě 2014

@dora13 tak vzhledem k tomu, ze alkohol a cigarety k zivotu nepotrebuji, tak me nejak netizi, ze si nedam sklenku 😉 a i pres to, ze zrovna tomuto typu "zabavy" neholduji jsem schopna fungovat, pracovat a uzivat si zivot 😉 jinak @88market neni jedina, kdo o necem takovem mluvil. A to je presne to, ceho se bojim a z ceho mam respekt. Navic sestrenice 2x potratila. Takze i jeji pripad me mozna vede ke zvysene opatrnosti.

little_frog
11. kvě 2014

v klidu.. přítelův penis tvoje vajíčko neohrozí, leda by měl metr... nehlídej se tolik, leze to na mozek 🙂

dora13
11. kvě 2014

@teenyel jasne, kazdyho vec, jen neni zapotrebi ze me hned delat nezodpovednou alkoholicku, ktera mela jednou sex a hned byla v tom, zvlast kdyz to nebyla pravda.

drzim ti palce, at se vam to povede co nejdriv a mej na pameti, ze vetsim nepritelem nez par dvojek vina je pro tydenni embryo stres.

teenyel
autor
11. kvě 2014

@dora13 to sis spatne vylozila. Toto jsi o sobe napsala ty ted, ne ja predtim 😉 jestli to tak vyznelo, tak se omlouvam.

dora13
11. kvě 2014

@teenyel
"Takze se spis ptam u tech pripadu, kdy holky doufaji,snazi se, pozoruji...Takhle by mi mohla napsat kazda, ktera do toho vlitla a ani o tom nevedela" -- to mi tak dost znelo, ale mozna prilis ctu mezi radky. V pohode.

teenyel
autor
11. kvě 2014

@dora13 to jsem spis myslela tak, jak se rika treba ze na nekoho staci hodit trenky a je to, nektere se sice snazi, ale jsou trpelive a neresi to a nektere i pres to, ze by treba chtely myslet na neco jineho, tak to nejde a maji to v hlave porad a proto to vic resi a zjistuji ke vsemu vic informaci. Navic me i bavi si info zjistovat a resit to. Neberu to jako stres, ale jako neco,pro co si pripadam byt zapalena,ctu si o tom, vyzvidam a snazim se udelat ze sve strany maximum 😉

pluba
12. kvě 2014

@teenyel Většinou je pravda, že čím větší váhu něčemu dáváme, tím větší problém z toho děláme. Nemám nic proti opatrnosti, ale strach a podobné pocity jsou každopádně kontraproduktivní.

vlajka1
12. kvě 2014

My se snazili dva roky, otehotnela jsem az s pomoci lekaru. Od zacatku je to rizikove, sex nam zakazali primo lekari. Ale tim nechci rict, ze to tak musi byt u vsech. Kdyz bude sex jemny a nezny, ne zadna "drastarna" myslim, ze neni nutne se mu uplne vyhybat. My to ovsem dodrzujeme, mam strach, aby nenastaly dalsi komplikace.

betelgeuzz
12. kvě 2014

@teenyel ani jednou jsem neřešila, že bych na začátku těhotenství neměla sex. Nikdy se nám nepovedlo první měsíc a abych několik měsíců řešila, že od ovulace najednou nemůžu a zase kolem ovulace musím, to teda ne. To bych manžela asi brzo znechutila 😝 Jinak si myslím, že pokud je těhotenství v pořádku, nevadí mu sex, pád, sport, nic. Pokud v pořádku není, nepomůžou tomu ani lékaři a potrat může vyvolat cokoliv. Byla jsem 3x těhotná, podruhé to bylo krátké, v podstatě pár dní opožděná MS. Ale ani tak mě nenapadlo se potřetí nějak omezovat.

lili1986
12. kvě 2014

po sexu jsem potratila pohmozdil se delozni cipek

tatko_smolko
16. dub 2015

@teenyel ahoj tak myslim ze je to uplne v pohode ked si budete aj nadalej uzivat, pravdou je ze pocas tehotenstva sa ukaze ako sa viete skor maznat, tulik, hladkat a a bozkavat v takom skor jemnejsom neznejsom a pohodovejsom duchu tak aby ste si to uzivali obaja aj ty aj tvoj manzel ...😉

teenyel
autor
16. dub 2015

@tatko_smolko nakonec jsem o to minule přišla a tohle tehu jsme měli zákaz a od té doby se k tomu nedostali.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru