Škodí v těhu, když do vás přítel "pustí" sperma?

mooncicak
25. čer 2014

Dámy, škodí nějakým způsobem v těhu, když to do vás přítel "pustí", či polykání sperma?

lrg
25. čer 2014

No, můžeš třeba otěhotnět noch einmal.

paulittav
25. čer 2014

"Problém" to může způsobit především v poslední fázi těhotenství, kdy sperma vyvolá porod, proto se většinou miminko vyhání sexem.... V počátku si myslím že ne, v případě že by se jednalo o rizikové těhotenství, tak mám za to, že by se dvojice měla sexu vyvarovat, aby nedošlo k potratu.... ale jinak si myslím by to mělo být OK 🙂

ali34
25. čer 2014

@lrg 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ali34
25. čer 2014

@mooncicak ...to snad nemůže škodit nikdy, ne? 😀 Proč by mělo?

zunem
25. čer 2014

@lrg jojo, :D tohle mě taky napadlo při přečtení :D :D

ali34
25. čer 2014

@zunem 😀

petrajurinova
26. čer 2014

@paulittav u sexu na vyvolání porodu nejde o sperma, ale o stahy svalů pánevního dna, které probíhají při sexu a vyvrcholení a můžou odstartovat kontrakce.

paulittav
26. čer 2014

@petrajurinova ááááhááá, a já si vždycky myslela, že za to může sperma!!! Děkuju za opravu!! 🙂

kajalka
26. čer 2014

@paulittav Může za to obé, ve spermatu se nachází i prostaglandiny, které mají vliv na stahování dělohy.

lenule01
26. čer 2014

@petrajurinova @kajalka v předporodním kurzu nám porodní asistentka také říkala, že porod vyvolává sperma, které obsahuje prostaglandiny, ty jsou obsaženy i v těch tabletách, které ti dají na vyvolání v nemocnici..

ali34
26. čer 2014

@paulittav ano,napsala jsi to dobře, obojí je správně, ale sperma samo o sobě taky 😉

lrg
26. čer 2014

A myslíte, že porod vyvolá i konzumace spermatu? 😀 😀 😀

zunem
26. čer 2014

@lrg Určitě, když se zkonzumuje tak kilo denně tak je to jasný. Zejména v 5.tt :D :D

ali34
26. čer 2014

@zunem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daskagal
30. črc 2014

Já jsem dokonce někde četla, že je to prospěšné. Jen už nevím v čem 😀

denyzuza06
30. črc 2014

@daskagal že by bílkoviny?

daskagal
30. črc 2014

@denyzuza06 To bude asi ono 😀

alneka
30. črc 2014

@denyzuza06 takže ideální večeře při Dukanově dietě? 😀

denyzuza06
30. črc 2014

ale třeba takový zápasníci sumo prej jedí svoje vlastní sperma, věří že je v něm jejich síla 😝

gepe
30. črc 2014

Pry vyborny i na plet.

denyzuza06
30. črc 2014

@gepe jo to se mi snaží vždycky nakecat manžel 😀DDD

dadinkag
30. črc 2014

ty jo..to je zas diskuze....ale dobře jsem se tady zasmála 🙂. Spermatu zdar! :* :D

bielamacka
30. črc 2014

ty jo, sorry, holky, ale mně někdy přijde, že některým lidem těhotenství sežere mozek i s lebkou 😀 pokud žena nečeká dvojčata nebo nemá nějaký problém, špinění apod., tak sex je v pořádku a když už, tak se na to snad zeptám doktora, ne? A upřímně opravdu nevím, JAK by proboha mohlo škodit plodu, když ho manželovi vykouřím 😀 😀 😀 to jsem se fakt málem pomočila smíchy..... ježiš holky, co takhle selskej rozum trochu 🙂

dolda
30. črc 2014

Tak nasmala jsem se pekne 😀, tak bacha když to spolknes a pak pujdes na velkou, aby si nevytlacila dite 🙂

monikabie
30. črc 2014

Ou jééééé. Takové doptazy. Holky je třeba někdy uvažovat🙂

pajinka7
4. srp 2014

no taky ale když má někdo problémy s ledvinami a záněty močových cest, tak se sex nedoporučuje 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru