Spěch v těhotenství. Vadí?

smudlinka2
30. dub 2008

Ahoj, poslední měsíc mám hrozně moc uspěchaný, neustále chvátám např.do práce, na autobus, k doktorovi, občas i popobíhám a jsem udýchaná a cítím jak mi buší srdce třikrát rychleji než normálně.Myslíte si že to může nějak mimískovi ublížit?

anta
30. dub 2008

No já nevím, ale asi by jsi měla zvolnit tempo, vždyť už jsi ve 25. týdnu, nevím, jestli se to mimísovi líbí, jak ho natřásáš 😀 , ale jde i o Tebe, aby to taky s Tebou neseklo, obzvlášť, když máš takový bušení srdce, no já Tebou, tak jdu raději o něco dřív a v klidu. Hlavně taky jde o to, zda tě to moc nestresuje, že prakticky nic nestíháš. Já sama už počítám s tím, že se sotva valím, tak jdu normálně s půlhodinovým předstihem, abych se nemusela stresovat. 😉

many
30. dub 2008

tak tak,jak píše anta 😉
jsi těhotná a těhotná má být v klidu 😉 může se ti pak dělat zle,nebo ti bude haluzit tlak,......
včera si stěžovala moje segra - že jí doktro řekl,že má být v klidu a odpočívat a ona mi řekla,no mu se to řekne,doma mám práce,že myla okna,..... no to snad počká ne,nebo pomůže i manžílek a pak si stěžuje,jak trpí na záda a ještě čistí cíhle na dvoře na nový plot a je ve 28.t 😒 komu není rady tomu není pomoci 😀 😀 😀

anta
30. dub 2008

Many, koukám, že ty jsi taky všude 😀 😀
Tvé sestře akorát tak do štěstí chybí okopávat brambory na poli,ne? 😀 😀 Já se přiznám, že jsem okna nemyla ani nepamatuju, manžel se taky do toho dvakrát nežene, ale ještě přes ně vidíme! 😀 😀 😀

many
30. dub 2008

😀 😀 😀 😀 taky jsem je umývala nějak na jaře a prdím na to,nemám ještě dvě umytý,buď to bude mít čas manžílek někdy,ale myslím,že taky počkají až porodím 😀 taky přes ně vidíme 😀 zatím,no co jsme těhotný a máme odpočívat a néééééé lítat jak šusy aby nám z toho bylo zle 😀 mně stačí ujít pár mětrů k doktorovi - pomalu a jsem zadýchaná jako ďas 😀 to i včera doma,že aktivně budu drhnout pomalu koženou sedačku a zase jsem funěla jak bernardýn,manžílke mě slyšel v pokojí a říkal,ženo to nech,já to pak udělám,ale mně to nedalo,říkám,však já pomalu 😀 😀 😀 😀

many
30. dub 2008

ale ta moje segra,to máš recht,ještě že nemají brambory,to by okopávala 🙂 🙂 🙂 🙂 a večer by trpěla na záda,hlavně,že by měla okopaný 😀

many
30. dub 2008

tak smudlinko opatrně,vše pomalu 🙂

kalo
30. dub 2008

Pokus jsi zdravá, tak fyzická námaha /to, že se zadýcháš při běhu apod/ zase tak nevadí. Horší je spíš ten stres...jestli něco stihneš nebo nestihneš...To je pro to mimčo horší. Já učila tělocvik do 8 měsíce a normálně jsem s dětma klusala v tělocvičně, dávala rozcvičky a byla jsem zpocená jak vrata od chlíva 😀 Ale na ten stres pozor!!! Buď v klidu tím, že když něco nestihneš, tak se svět nezboří 😉 😉

anta
30. dub 2008

Přesně tak, mě manžel ani nic nechce nechávat dělat, nesmím už ani vytírat, tak to dělám potajmu a hlavně se tím nechlubím, to by byl teda mazec! 😀 😀

many
30. dub 2008

jo,jo,máme odpočívat,neříká se to jen tak 😉 aby jsme se flákaly 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru