• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Syrová vejce v nepečeném cukroví, uškodí v těhotenství?

7. května 2013 
@schnek já to mám tak zvláštně hozené, já z vajec bez tepelných úprav neudělám nic, ale když jsem na návštěvě doma, vím že máma do včelích úlků dává bílek jen tak a ty úlky žeru (ne jím, ale opravdu žeru) ve velkém :grinning: Stejně tak tchyně dělá žloutkové řezy (ořechový korpus a navrch po upečení se natírají žloutky vyšlehané s cukrem) já je miluji, ale sama je doma kvůli těm žloutkům neudělám, ale u tchyně se obžeru :grinning: :grinning: Mám to zvláštně hozené... :sunglasses:
21. pro 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, pekla jsem buchtu, kde je náplní tvaroh s vajíčkem... A pak jsme olízla lžičku po tvarohu s tím syrovým vajíčkem? Mám se obávat? Mockrát díky!
6. kvě 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jessicaa neboj se :slight_smile: je malá pravděpodobnost , že by se něco stalo. Pokud ti není špatně nebo tak, tak bych to neřešila.
7. kvě 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sendoska Díky, no hlídám se hlídám, ale snad vše OK. Ale víš jak, strach je strach...
7. kvě 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jessicaa já se ti nedivím :slight_smile: ze začátku jsem měla strach taky skoro se všeho , aby se miminku nic nestalo. Kdyby v tom vajíčku naka bakterie byla tak by i tobě bylo zle, pokud neni tak bude vše v pořádku :slight_smile:
7. kvě 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek