• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tampony Ellen na koupání v těhotenství, máte zkušenost?

3. září 2015 
Ahoj holky, mate nektera zkusenosti s probiotickými tampony ellen. Dnes mi je gynekolog doporucil na koupani. Diky :slight_smile:
19. čer 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmmmmmmm to mě zajímá. ty se chceš jako těhulka koupat v nějakém rybníku?
19. čer 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemám, ale taky mě to zajímá :wink: . V rybníku se teda koupat nehodlám, ale v bazénu ano :wink:
19. čer 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám a používala jsem u obou těhu. Nekoupala jsem se tedy v rybníku, ale ve veřejných bazénech, takže jsem je pro jistou používala.
19. čer 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@consti aha já se koupu doma v bazénu a nic takového nepoužívám, i když asi na veřené koupaliště by to něco chtělo
19. čer 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé tak zrada, já používala tyhle http://www.docsimon.cz/zbozi/senta-protect-ochranne-tampony-na-koupani-4ks, myslela jsem si, že to je to samé :slight_smile:
19. čer 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcounek Já si říkám, že i doma (respektive u babi nebo tety) tím asi nic nezkazím :wink: ...Na koupaliště pak určitě :wink: .
19. čer 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@consti ty tampony jsou k čemu? zabrání to třeba vzniku kvasinkové infekce?
19. čer 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcounek Já myslím, že hlavně jsou k ochraně před vniknutím infekce...ale zatím jsem to nějak nestudovala a posledně jsem se na to mé dr. zapomněla zeptat, jestli je používat i do bazénu... :sweat_smile:
19. čer 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není lepší nečím máznout před koupelí a preventivně zavést třeba laktobacilovou kapsli potom? Tampon taky nasákne kde co.
19. čer 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
V rybníku neeee :slight_smile: ale v bazenu plaveckem a na koupaku ano. Ja mam prave taky nakoupene ty protect senta, ty jsou namocene v oleji a prave se nenasáknou vodou. Tyhle probioticky pry vytvori v pochve mikroflóru, která tam ma byt :slight_smile:a tim padem se zamezi infekci. Tak je budu asi stridat a je to :grinning:
19. čer 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hofka1 ty tampony jsou právě něčím napuštěné...nevím tedy, jak typ, co zmiňuje tazatelka, ale tuším zrivna ty v odkazu(sentaa) jsou napuštěné nějakým olejem...já je taky budu řešit, pokud bychom se měli koupat...kolikrát stačilo koupání doma ve vaně kvasinky měly pré :angry:
19. čer 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě u prvního těhotenství gynekolog ty napuštěné olejem absolutně nedoporučil. O těch s probiotiky jsme se nebavily, pokud byly už k mání. (Ale asi bych je letos zkusila.) Radil koupat jen v nějakém bazénu u známých, kde vím, kdo se tam koupe. I když zas si říkám, že veřejný bazén by měl být extra hlídaný. je na známých samých, co si tam nasypou apod.
19. čer 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ty probiotické tampony ellen používala preventivně při koupání v bazénu ...a neměla jsem problém ... pravda je, že ani normálně na mykozy netrpím, ale když jsem se ptala na to dr. tak právě říkala, že ty probiotické jsou na to koupání nejlepší :wink:
19. čer 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já v těhu chodila jen do bazenu a ani mě nenapadlo si brát nějaký tampony.Asi jsem zaostalá,ale já to nikdy ani neslyšela :cry:
19. čer 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. čer 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych řekla, že jsou elleny vhodné nejen do rybníků, ale i do bazénu. Přeci jen tam dávají chlor, což je dezinfekce, takže to musí dělat taky pěknou neplechu. Já je tedy použivám všude a jsem za ně fakt ráda. Pokud vím, tak nic podobného, probiotika v tamponu, na trhu není. No a letos v létě jsem si koupila i ten jejich ellen krém s probiotiky. Takže mám takové bezva kombo :wink:

Jinak mi to nedalo a napsala jsem si o vzorky, abych ušetřila :grinning: , a protože na jiné diskuzi dávali odkaz.... ale firma vzorky bohužel neposkytuje.....
No, zkusila jsem to, ale moc se nedivím. Nějakých pilulek nám z lékárny vzorek asi taky nepošlou :grinning:
Pokud jste to tedy některá taky viděla, tak to nemá cenu.
3. zář 2015 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek