Těhotenství a africké tance, můžu či nemůžu chodit?

majandra33
9. zář 2012

Těhotenství a africké tence? Můžu či nemůžu?

camelinka
9. zář 2012

pokud je vase telo zvykle na pohyb a je vam dobre tak bych chodila 🙂

monad
10. zář 2012

mysím že má camelinka pravdu.. 😵

mitote
10. zář 2012

tanec ano, ale zase by se pri nem nemelo prilis skakat a dopadat na zem a to si nejsem jista, jestli prave skakani u africkych neni ve velkym... tezko rici

ebsian
10. zář 2012

Já teda nevím, co to přesně obnáší, ale umím si to představit. Otřesy moc nejsou dobré..Taky jsem z toho důvodu měla zákaz taneční podložky, na které jsem hopsala skoro denně..a taky zákaz cíleného cvičení na kruháči ve fitnes.
Jinak plavání, rotoped, kolo, procházky a rychlochůze, to vše povolené..Ale hlavně mi říkala, nedělat to, kde jsou otřesy a skákání a taky cvičení na břišní svaly - sedy lehy.

diviska
10. zář 2012

pokud jsi zvyklá na tanec a nemáš při něm obtíže, tanči! Tělo si samo řekne. Pokud teprve začínáš, radši si najdi klidnější 🙂 Pokud už si zkušená africká tanečníce, není důvod končit

capaja1
14. zář 2012

Já dělala 5 let břišní tance a tancovala jsem až do 6 měsíce těhotenství. Pro tělo je to zdravé, břišní tanec byl původně tanec afrických rodiček. 🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru