Těhotenství a čípky Gyno-Pevaryl. Neublíží miminku?

annna1987
25. črc 2008

Ahoj holky, jsem ve 13 týdnu a doktor mi předepsal na 15 dní Gyno-Pevaryl, kvůli kvasinkám. Mám strach, že to něco miminku udělá. Prosím, pište mi Vaše zkušenosti. Díky L. 🙂

dvojka
25. črc 2008

Ahojky-
Já si myslim,že ti neuškodí a ani miminku.Určitě to bude lepší než kvasinky.Já ale při prvním těhotenství užívala při kvasinkách FERMALAC je to 10 globulí a smí se to používat kdykoliv během těhotenství.
Pokud máš tedy nejsistotu zkus mu znova zavolat a přeptat se.Ale myslim že to bude OK 😉

aniska
25. črc 2008

ahoj je to v pohode mimi by viac ublizila rozvinuta infekcia z kvasiniek ako gp;)

annna1987
autor
25. črc 2008

děkuju moc za reakce

scai
25. črc 2008

v prvním trimestru by se Gyno-pevaryl neměl užívat, v těch od začátky čtvrtého měsíce už se užívat může 😅

k284
25. črc 2008

Ahoj, já jsem těmito problémy trpěla celé těhotenství a už ani nedovedu spočítat, kolik léků jsem na to brala,zánět se vyléčil a za 14 dní byl nový,malá je úplně v pořádku a narodila se přesně v termínu, mojí kamarádce doktorka předepisovala pořád něco šetrného,což jí zánět nevyléčilo a z toho pak měla problémy a většinu těhotenství strávila v nemocnici, prý je lepší to vyřešit jednorázově něčím opravdu účinným, než se to rozvine v neřešitelný problém

annna1987
autor
28. črc 2008

Děkuju moc holky za reakce. L.

kukuca
30. pro 2008

Tak dneska jsem si v lékárně koupila gyno-pevaryl na mykózu.Před asi pěti dny proběhl pokus o otěhotnění,takže nevím zda brát jako informaci z letáku že v 1.trimestru brát jen popradě s Dr.Ten má ale dovolenou..
Kdyby to vyšlo, stejně to není bráno ještě jako těhotenství ne? Nevím teda jestli si ty čípky vzít.. ☹

kukuca
30. pro 2008

Prosím,nikdo neví?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru