Těhotenství a dovolená. Omezujete se nějak?

snowgirl
24. srp 2011

Jsme na začátku a jedeme na Sicílii na kola? Daly byste si na něco pozor? Díky za názor 🙂

anicka164
24. srp 2011

No hlavně nespadni 🙂
Já se ptala na začátku doktorky, jestli můžu na kola, a prý když je těhotenství ok, tak proč ne. Až později, jak se mění těžiště, tak je blbý jezdit, protože jsi prostě zvyklá vyvažovat jinak, takže se zvyšuje riziko pádu.
Možná by stálo za tí mít záložní variantu, kdybys hodně blinkala, tak abys nemusela ten den trasu jet (ale nevím, jestli budete spát pokaždý jinde nebo ne). A hodně pít a tak, ale to je asi jasný...
Užij si to, musí to být supr dovolená, kola, moře,...! 🙂

hojda
25. srp 2011

Chce to dobré pojištění, které kryje i případné problémy v těhu. První trimestr je dost rizikový. Jinak já osobně jsem srab a do ciziny bych se nevydala, takže letošní léto jen v čr 😉

cacenka_d
25. srp 2011

My jeli v 8. tt na dovcu a pk na masters of rock, takze asi neomezujeme 🙂 Kazdopadne me jedine co rekl doktor, ze nemam mit velkou namahu na brisko jinak at si delam co chci.

ja.na81
25. srp 2011

Ja bych rekla, ze uvidis podle tveho momentalni zdravotniho stavu. Proste kdyz ti bude zle, tak asi nepojedes na celodenni turu na kole, to je asi jasne, ze jo 🙂 Myslim, ze byste meli mit na dovce i par dnu klidu, kdy se budete jen tak "poflakovat", to uvidis sama, jak ti bude. Ja jsem treba mela tehotenstvi bezproblemove od zacatku, na dovce v zahranici jsme byli az kdyz jsem byla cca ve 20 tydnu, delali jsme takovou mini okruzni jizdu po Italii, takze proste nektere dny jsme chodili a chodili a stihli videt more veci a nektere dny jsme zas jen sedeli na namesti a jedli zmrzku a tak 🙂 Uzijte si dovcu! 🙂

zdeniii
27. srp 2011

Ahojky, pokut ti je a bude dobře neřešila bych to. My se ted vrátili z dovo v Chorvatsku a dost jsem se nalítala za malou a taky mi teda nebylo úplně nejlíp, joo nevolnosti jsou potvory 🙂))
Prostě stejně uvidíš až na místě 🙂 každopádně náhradní plán doporučuju :_)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru