Těhotná na koncertu. Vadilo by to?

konik88
18. dub 2009

My se s manželem začínáme snažit o miminko. Máme ale už koupené lístky na Madonnu, která u nás bude 13. srpna. Ale nevím, jestli s tím zkoušením o miminko ještě nemám počkat, když pojedeme na ten koncert. Přece jenom by se nám to mohlo do 4 měsíců podařit a nevím, jestli je nejlepší jít na koncert těhotná.

konik88
autor
18. dub 2009

Rozhodla jsem se, že tam půjdu jenom pokud nebudu těhotná nebo maximálně do druhého měsíce těhotenství. Budu mít sebou manžela siláka 😀 který mě ochrání.

konik88
autor
18. dub 2009

Pardón, napsala jsem to omylem dvakrát.

many
18. dub 2009

konik já byla na koncertě venku a blbě mi teda bylo fest a mojí sestře taky a těhu jsme nebyly 😉 to bylo na AC/DC a Rammstein 😉 ty chlapi kolem jak chlastali piva a prděli,...smrad jak něco 😀 a jak jsou ty lidi hodně u sebe,no síla a to jsme byli zhruba tak v 10 řadě 😉 proto od té doby jezdíme už jedině na sednoutí 😉 ale to jen tak,moje zkušenost 😉

jabber
18. dub 2009

konik - to nemá cenu asi takhle plánovat dopředu, že do druhého měsíce tam kdyžtak půjdeš, protože třeba budeš od začátku celý první trimestr blít jako amina (omlouvám se za ten výraz) a prostě to nepůjde 😉 Každopádně držím palce 🙂

konik88
autor
19. dub 2009

Já vím, že ne. Já tomu prostě nechám volný průběh a uvidím, jestli tam budu moct jít nebo ne.

caira
19. dub 2009

tak ja byla na konzerte taky u podia ( tudiz v kotli) a tehotna jsem nebyla a mela jsem co delat abych to ve zdravi prezila 🙂 je tam hic, lidi skacou, tlaci se, tanci a proste je to bordel, ale me to nevadilo, nebyla jsem tehu tak jsem radila taky, ale jako tehotna bych nesla ani omylem, teda na sezeni atd jo, ale nikdy ne do kotle! neodpustila bych si kdyby se fakt pak neco stalo a nekdo me treba schodil nebo i do be blbe vrazil atd...

Proste si musis upresnit co je tvoje priorita, jestli madonna nebo miminko, myslim, ze kdyz par mesicu pockate tak ti nic neutece..ja bych taky rada druhe, ale taky cekame az do zari..i kdyz nekdy me to chyta, ze si rikam, ze uz bych se zacala nejradeji snazit ted tak vim, ze bude lepsi vydrzet do toho zari... 😉

konik88
autor
20. dub 2009

Tak rozhodnutí už padlo. Pojede se na koncert Madonny. Máme už koupené lístky tak to nechci komplikovat, i když mě to mrzí. Snažení tedy začne až v srpnu.

honzina
20. dub 2009

Já byla na koncertě v 5.měsíci těhotenství a v pohodě. I když ale Madonna to nebyla. 🙂

gucci
20. dub 2009

hoj ženy, já jsem teda na úplném začátku, ale už pár měsíců mám koupené lístky na Depeche mode na konec června a rozhodně mám v plánu tam jít, at se prcek učí poslouchat dobrou hudbu od začátku 😀

beruska2x
20. dub 2009

konik teda to cumim uprednostnit koncert pred mimcem... 😕 co kdyz to pak nepujde podle tvych predstav, nebudes si to vycitat?

konik88
autor
20. dub 2009

To asi budu, ale co mám teď dělat s těma lístkama? Stáli 6 000 Kč a jen tak je vyhodit nechci. Bojím se, že když bych otěhotněla a šla na ten koncert, že ohrozím život dítěte. Nejde mi o ten hluk, ale spíš o to, že by mohl do mě někdo vrazit. Bude tam jistě pěknej nával.

logout
20. dub 2009

Myslim, ze v 21 rokoch odlozenie snazenia o par mesiacov nic neznamena... Ked to odlozite, v klude pojdes na koncert, ved si mlada!

konik88
autor
20. dub 2009

Taky si to myslím. Navíc vlastní bydlení budeme mít buď do Vánoc nebo až příští rok na jaře, takže proto taky nemám kam spěchat. Sice si miminko moc přejeme, ale nejsou na to zrovna moc dobrém podmínky.

gucci
20. dub 2009

konik: tak to není co řešit 😉

logout
20. dub 2009

A poriadne si ten koncert uzi! 🙂

smardik
20. dub 2009

konik jestli nemáte bydlení tak bych mimi odložila až po koncertu, hezky bych si koncert užila a pak se vrhla na mimčo 🙂 a ted se na to jen připravovala - začít brát kyselinu listovou, jíst zdrave atd.

konik88
autor
20. dub 2009

Kiselu listovou jsem už začala brát. A místo na miminko jako máme. Bydlíme sice s manželovými rodiči, ale máme tu tři volné pokoje. Řekla jsem o svém rozhodnutí manželovi a ten říká, že chce zkusit ty lístky prodat. Asi už opravdu touží po miminku 😵

gucci
20. dub 2009

konik: tak to řešte až to příjde

konik88
autor
20. dub 2009

Ale až to přijde, tak by zase mohlo být už pozdě na prodej lístků.

emamamamu
20. dub 2009

koniku ser na kamosku, jestli chces na koncert, pockej s mimcem, o ty 4 mesice ti nic urcite neutece, ja bych dopredu nesla, jinak chodim normlane na koncerty, kde uz bohuzel neskacu, ale po porodu si to vynahradim 😅 😅 😅
a v srpnu se chystam na festival🙂 takze spis na sebe davat bacha🙂

gucci
20. dub 2009

no já bych řekla, že právě těsně před koncertem bude největší zájem a navíc jsetli chcete ted mimi, tak pořád nevidím důvod nejít na koncert i když budeš těhu, navíc záruka že se to povede hned taky není žádná (ne že bych ti to nepřála 😉 ) nechte to být a uvidíte jak to dopadne

konik88
autor
20. dub 2009

Důvodem, proč nechci jít těhotná na koncert je ten, že se bojím, že mě někdo údeří do břicha. Ještě jsem na žádném koncertu nebyla, takže nevím, jaký je tam nával. Právě nevím, jestli je na takových koncertech tlačenice, že by mě mohl někdo bouchnout do břicha nebo shodit.

gucci
20. dub 2009

koni: a máte lístky na sezení nebo stání?

emamamamu
20. dub 2009

na takovy bych dopredu nesla ani kdyby mi ta hvezda za to zaplatila...😅
my chodime na klubove koncerty ted a to je v klidu a na tom festivalu se urcite nebudu cpat dopredu a budu poslouchat z povzdali🙂
no tehotna proste spis ne...🙂 a co s nekym vymenit listky? stani u podia za sezeni? dej si inzerat a pochybuju, ze se nikdo nenajde🙂

nobody
20. dub 2009

konik88 ...až bueš těhotná, tak to řeš 😉

emamamamu
20. dub 2009

nobodaku ja bych to taky resila predem, kdybych nebyla tehotna a mohla bych jet na koncert treba Santogold nebo M.I.A. 🙂

nobody
20. dub 2009

Santogold .... ale ale ...hmm

😝

len
20. dub 2009

Konik, neřeš to tak 😉
Buď na tu Madonnu opravdu a za každou cenu chceš, tak prostě počkej se snažením do srpna a hotovo, žádnej problém, nic ti neuteče, jsi mladá 😉

No a nebo chceš dítě co nejdřív, tak vysaďte antikoncepci a nechte tomu volnej průběh. Buď budeš mít kliku a otěhotníš rychle a pak si myslím, že nebude žádný problém ty lístky prodat - třeba den před koncertem.
A nebo hned neotěhotníš, i to se stává, tak si aspoň ten koncert "na útěchu" užiješ naplno 🙂

Ze začátku snažení jsem se pomalu bála plánovat dovolenou, prtože co by bylo, kdybych třeba otěhotněla - jela bych, nejela...? No a teď už čtvrtou sezónu v lednu kupuju letenky na květen, v únoru platím zálohy na srpen - s pocitem, že když do podzima otěhotním, bude to fajn a ta dovča už se prostě nejak zařídí 😉 Zatím nemám dítě, ale život užívám naplno 😎

nobody
20. dub 2009

konik, stačí, když s ní budeš na večeři ... nemusíš moc řešit koncerty ... 😉
aby to nezrušila nakonec ještě ... .. (ale pšššššt, nic jsem neřekl)

konik88
autor
20. dub 2009

Máme lístky na stání u pódia.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru