Těhotná na koncertu. Vadilo by to?

konik88
18. dub 2009

My se s manželem začínáme snažit o miminko. Máme ale už koupené lístky na Madonnu, která u nás bude 13. srpna. Ale nevím, jestli s tím zkoušením o miminko ještě nemám počkat, když pojedeme na ten koncert. Přece jenom by se nám to mohlo do 4 měsíců podařit a nevím, jestli je nejlepší jít na koncert těhotná.

gucci
20. dub 2009

konik: já byla v září na coldplay, taky stání u podia a když jsem se mačkat nechtěla, tak jsem se nemačkala, stály jsme s kámoškou prostě dál, ne 5 cm od podia, viděly jsme super a s nikým se nemačkaly, myslím, že to bude ok 😉

konik88
autor
20. dub 2009

Takže si myslíš, že bych tam mohla jít i těhotná?

gucci
20. dub 2009

určo a hlavně bys byla úplně na začátku, skoro žádné břicho 😉

konik88
autor
20. dub 2009

Já si právě myslím, že bych mohla být tak nanejvíš ve druhým. Ale aby mi zase nebývalo špatně a nezvracela bych.

emamamamu
20. dub 2009

no tak ja byla na takovych koncertech, ze bych se bala..🙂 je neco jineho Enya a Maddona podle me...🙂 nekde jsou lidi hovada a jinde te jeste pohladi a poslou dopredu🙂

nobody
20. dub 2009

na Prodigy tě hladí a posílají dopředu 😀

ale obecně u Madonny bude větší nával než třeba u Coldplay ... těžko říct

emamamamu
20. dub 2009

no na Prodigy vlezes a uz nevylezes😀
ja bych sla na Nirvanu 😅 😅 😅

konik88
autor
20. dub 2009

A na Madonně jste nikdo nebyl? Myslím, jak tady byla tuším v roce 2006.

marooshka
20. dub 2009

já jsem byla v těhu na Metallice a na Iron Maiden, na oba jsme měli lístky k sezení takže to bylo v pohodě a bylo to na začátku těhotenství. Myslim ale že jestli bys stála v kotli, tak ne že by ti ublížilo to skákání a kdyby do tebe někdo vrazil, ale spíš by ti bylo špatně a mdlo. To je u pódia i když nejsi těhu 😉 to bych neriskovala ani v začátku

emamamamu
20. dub 2009

konik tak je pravda, ze tady uz byla, ale taky kdo ji miluje, tak pujde zas a takovy blazen pujde asi dopredu, at si muze poradne zatrsat 😅
ja byla na koncertech, kde me dav posunul o dvacet metru doleva...

konik88
autor
20. dub 2009

No já když jsem viděla video z koncertu v Londýně, tak měli lidi u pódia mezi sebou dost místa. On právě každý říká něco jiného a já pak nevím, jak se rozhodnout.

emamamamu
20. dub 2009

tak spolehej na financni krizi 😀

nobody
20. dub 2009

když budeš spolíhat na fin. krizi, tak tu Madonna ani nebude 😀
s Prodigy souhlasím .. a Nirvanu bych bral, ale bez Kurta je to jak koník bez noba

dendisa
6. čer 2011

tak co, těhule, která jste byla v Praze na Roxettech?

tehulka1234
20. led 2015

Ahojky chci se zeptat v zari mame jit na koncedrt na landu na stani v kotli a ja mam byt v osmem mesici myslite ze to me ani mimcu neublizi??

petrajavor
20. led 2015

@tehulka1234 my byli na Wanastovkách koncem dubna a já v půlce června rodila (ještě sem 8dní přenášela) jediný následek to má, že má mladý rád Wanastovky 😀 jinak zvládla jsem to oki....i když lidi blbě čuměli....a byli jsme hned pod pódiem 😀

mon79
20. led 2015

Snad by bylo lepší jiné místo než kotel. Pokud to jinak nejde, bylo by fain mít s sebou alespon´ dva lidi, aby dokázali udržet lidi trochu dál od mačkání. Jinak snad jedině místo někde při kraji, a doporučuji skládací židli (přecejen v 8.m není žádná sranda vydržet stát delší dobu) a manželovi naostřit lokty.

jitavrtule
20. led 2015

@tehulka1234 v osmém měsíci tam vždycky je možnost, že porod přijde dřív, nemluvě o riziku, že to tebe někdo blbě strčí, tlačenici, hluku, vibracích, dlouhém stání na místě bez možnosti si sednout....hádám, že si asi umíš odpovědět i sama, jestli je rozumný vyrazit těsně před porodem na koncert tohohle typu a ještě do kotle.
Pokud by tě zajímal můj názor - ne, není to rozumný, je to pěkná ptákovina.
Fakt jsem zastánce toho, že těhotenství není nemoc, ale vocamcaď pocamcaď.
já byla na koncertě naposled v 14tt, na George Ezrovi v Lucerně. A i přes to, že to je nepochybně klidnějši muzika než Landa, mi to bylo fyzicky hodně nepřijemný, z nazvučení rezonovala i podlaha a bolelo mě z toho břicho. A to jsme stáli na okraji davu, fakt ne u podia ani u repráků. Takže já osobně na koncerty až do porodu peču.

tarra27
20. led 2015

@tehulka1234 nešla bych....a ty jsi v 1tt? 😉

majvik
20. led 2015

byla jsem na koncertě v asi tak šestém měsíci a i když to byl jen takový menší sál, žádná O2 aréna, tak stejně tam byl takovej rámus že mě z toho rozbolelo břicho, z toho vydýchanýho vzduchu mi bylo na omdlení... odešla jsem ven do takového nějakého přísálí či co to bylo, poprosila nějakýho pána od pořadatelů o židli, sedla si tam a poslouchala🙂 ale zno bych do toho nešla. obzvlášť Landa - to bude narváno a řev😀

evab.
20. led 2015

@tehulka1234 na koncert proč ne, ale v 8m, na Landu do kotle bych se bála. To nebude čajový dýchánek, může vzniknout tlačenice, někdo do vás může strčit, nechtíc loktem dloubnout do břicha. Na tribu u na sezení dál od repráků asi jo, ale do kotle bych se bála. To mi přijde jako velký risk

vera_vila
20. led 2015

@konik88 pokud budete někde sedět a nebudete někde v kotli, nemá tomu co vadit... Já jsem byla těhotná na zábavě 🙂 Sice jsem byla na začátku, někdy ve 12tt, rozhodně jsem moc netrsala, ale miminko to "přežilo" a já taky 🙂

luciesofi
20. led 2015

@konik88 S první dcerou jsem byla na koncertě Midi Lidi asi v 6. měsíci..ale byl to malý klub...ale celkem v pohodě, jen to byl malý vydýchaný prostor, tak jsem nevydržela celou dobu... S druhou dcerou jsem byla asi v 8. týdnu na Depeche Mode....v Edenu...teda jestli se to dá považovat za návštěvu koncertu v těhotenství 😀

broukarici
20. led 2015

No.. ja jdu v 7 mesici na Katy Perry a nemuzu se teda dockat 😕 mame listky na sezeni a nevidim v tom zadny problem 🙂

tehulka1234
21. led 2015

Děkuji za rady bohužel jsou lístky doma ale na druhou stranu není no v o2 aréně ale na letišti v letňanech

tarra27
21. led 2015

@tehulka1234 prodat je mužete a na Landu jít jindy....ale uvidíš. Já bych neriskovala.

guinea
21. led 2015

Já jsem teprve v 18 tt, a musela jsem začít vynechávat pravidelné sedánky s kamarádkama ve vinárně. Vadí mi vydýchaný vzduch (a kouř!), a hlasitá hudba - cítím, ja mi to rezonuje v břiše, a když to vadí mě, tak mimi z toho asi taky nebude nadšený. A to jsem byla dřív vyloženě "bavící se" typ, pořád jsem byla různě po klubech, hospodách a koncertech. Takže za mě je to pořádná hloupost, jít v 8 měsíci na jakýkoli koncert.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru