Těhulky vegetariánky. Berete nějaké vitamíny?

morusa
5. únor 2007

Ahoj holky,zajímalo by mě, jestli jste některá z těhulek nebo snažilek vegetariánkou?A pokud ano ,tak jestli berete nějaké vitamíny doplňující a jak se na to tváří Vaše okolí?

bambi10
25. srp 2012

ahojte, tak ja som tiez vege, plus nepapam ziadne mliecne vyrobky, a vysledky krvnych testov mam zatial ukazkove 😎
A veru sa zatial ani nechystam svoj jedalnicek akokolvek menit, uplne mi to vyhovuje, a myslim si, ze pokial si ho vie clovek ustriehnut, aby bol dostatocne pestry a vyvazeny, tak babu nebude nic chybat... A aj maminka sa bude citit lepsie 🙂

happylenulka
14. říj 2014

já jsem vegetariánka s tím, že nejím mléčné výrobky a z ostatních živ. produktů jen cca 1x za měsíc domácí vajíčko a med. žádné doplňky stravy jsem nebrala, ale teď když už několikátý den kvůli nevolnostem nejím jsem si koupila femibion a dávám si aspoň ten... každý den i když fakt nemůžu nic polknout se do sebe snažím narvat aspoň ovesnou kaši s horou semínek a oříšků, miso polévku, lžičku Dulse řasy.... to je základ ;)

80marge
27. lis 2014

Ahoj holky , jsem ortodox veganka ted v tehu obcas kousek syru jinak nic ze zvirat. Pokud si sestavite pestry jidelnicek neni maso vubec potreba. Neni duvod. To ,ze jsme vsezravci neznamena , ze musime jist maso ,ale znamena ,ze dokazeme prezit na jakekoliv strave. Lusteniny , ovoce ,zelenina ,seminka tam vsude je mnohem vice vitaminu a bilkovin nez v mase kde to jde do tela ohromnou oklikou. Pridavam jen kyselinu listovou 🙂

janca0870
28. lis 2019

Ahojky jako veganka sem se šiidila, ale pokaždé vše ok pak ale mi řekli že mám nižší D, železo. A nejvíc mi chybí selen. Koupila jsem si vitamíny veg 1.ma to snad úplně všechno nejvíc spokojená. Tet jsem na začátku těhotenství užívám to stále a vše ok. Ještě jsem si Dokoupila mikro řasy. Tak snad bude vše ok

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru