• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky vegetariánky. Berete nějaké vitamíny?

27. listopadu 2014 
ahojte, tak ja som tiez vege, plus nepapam ziadne mliecne vyrobky, a vysledky krvnych testov mam zatial ukazkove :sunglasses:
A veru sa zatial ani nechystam svoj jedalnicek akokolvek menit, uplne mi to vyhovuje, a myslim si, ze pokial si ho vie clovek ustriehnut, aby bol dostatocne pestry a vyvazeny, tak babu nebude nic chybat... A aj maminka sa bude citit lepsie :slight_smile:
25. srp 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
já jsem vegetariánka s tím, že nejím mléčné výrobky a z ostatních živ. produktů jen cca 1x za měsíc domácí vajíčko a med. žádné doplňky stravy jsem nebrala, ale teď když už několikátý den kvůli nevolnostem nejím jsem si koupila femibion a dávám si aspoň ten... každý den i když fakt nemůžu nic polknout se do sebe snažím narvat aspoň ovesnou kaši s horou semínek a oříšků, miso polévku, lžičku Dulse řasy.... to je základ ;)
14. říj 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , jsem ortodox veganka ted v tehu obcas kousek syru jinak nic ze zvirat. Pokud si sestavite pestry jidelnicek neni maso vubec potreba. Neni duvod. To ,ze jsme vsezravci neznamena , ze musime jist maso ,ale znamena ,ze dokazeme prezit na jakekoliv strave. Lusteniny , ovoce ,zelenina ,seminka tam vsude je mnohem vice vitaminu a bilkovin nez v mase kde to jde do tela ohromnou oklikou. Pridavam jen kyselinu listovou :slight_smile:
27. lis 2014 v 11:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2018 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek