Tělové samoopalovací mléko v těhotenství. Múže se to?

sarahxa
8. dub 2007

nemáte někdo zkušenost s použitím těchto mlék v těhotenství? už mě zlobila bílá kůže, včera jsem si koupila Nivea summer a teď přemýšlím, jestli tam není něco co by mimi škodilo?

sonya55
3. čer 2014

ahojte ja pouzivam fake bake a velka vyhoda ze nesmrdi. krasne opalenie bez flakov.. jednoducha aplikacia, na ich stranke su videa na kazdy jeden produkt takze nie je mozne aby ste sa zle namazali 🙂

silvapokorna
22. pro 2015
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

A co Dove tónovací mléko? Já ho mám odzkoušené a jsem spokojená. Přirozený lehce opálený zdravý nádech a velmi příjemně se i natírá. Jmenuje se to Summer DermaSpa, jsou dva odstíny, světlejší a tmavší a 200ml stojí cca 139,00. Doporučuji.

andyfa
26. kvě 2017

Zdravím 🙂,
Co si myslíte o samoopalovacích krémech v těhotenství ? Vím, že už se to tu řešilo, že je to celkem špatné kvůli vit. A a ten plodu škodí, ale např. v Bi oilu proti striím je ho taky dost ( je dokonce jednou z hlavních složek) a ten se dokonce doporučuje v těhotenství a to 2krat denně... tak nevím. Děkuji za odpovědi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru