Tělové samoopalovací mléko v těhotenství. Múže se to?

sarahxa
8. dub 2007

nemáte někdo zkušenost s použitím těchto mlék v těhotenství? už mě zlobila bílá kůže, včera jsem si koupila Nivea summer a teď přemýšlím, jestli tam není něco co by mimi škodilo?

sisstin
14. dub 2007

lajla: no stálo to tuším 450 Kč...a ta lahvička je fakt hodně malá 😒 já bych to viděla spíš tak na obličej..ale zas mi přijde divní mít nahnědlý obličej a bílé tělo...a já bez make-upu nemůžu ...takže pro mě je to na nic 😉

lajla
14. dub 2007

sisstin tak to se mi fakt zda drahe.. ja jsem fakt videla cenu kolem tri stovek, no uvidim jeste jestli na to trefim v obchode, mi nejde o to mit hnedy oblicej, ale spis at nevypadam jako uplna bledule, ja si to stejne jeste davam na dekolt, a na ruce to mleko se samoopal slozkou, takze to jde, make up taky nosim a s tim samoopalovakem to vypada moc dobre

escada17
14. dub 2007

cau baby, ja som teraz v 19-20 tt a parkrat som pouzila samoopalovacie mlieko na tvar a ine na telo a nijaku vedu som si z toho nerobila, proste verim, ze to skodit nemoze...

miss
14. dub 2007

Používala som a nič sa nestalo mám zdraveho a krásneho synceka 😉

escada17
14. dub 2007

ahoj miss 😉

miss
14. dub 2007

escada- ahoj jééé to si Ty? 😀

escada17
14. dub 2007

heeeej, ja uz x-krat som ti sla napisat na onu druhu stranku meno moje, ale som zabudla, no parkrat som reagovala na tvoj prispevok, ale si s atam uz neobjavila 😉 tak teraz som ta vymakla 😉

miss
14. dub 2007

escada- hej vymakla 😀 😀 😀 z pokecu si zdrhla

escada17
14. dub 2007

dnes nikde nevydrzim, nie je mi dobre 😢

miss
15. dub 2007

escada- co sa deje? napisem Ti radesej rp aby nebolo, že piseme mimo temy

terezkaaa
8. kvě 2007

Přítel byl na tom tzv Bronze effektu ale moc se to na něm neprojevilo.Nastříkají na vás takovou cukrovou vodu a asi do 24hod by kůže měla ztmavnout.Stojí to kolem 500kč.Vydrží to ale tak maximálně 2 týdny.
Já teda nevím,ale po samoopalovacích přípravcích jsem VŽDY měla skvrny jak na oblečení tak i na sobě.Jak teď pár dnů bylo hezky,tak jsem se normálně opalovala a barvu si udržuju tónovacími krémy a mám krásnou barvičku.Žádné pigmentové skvrny se mi neudělaly.Těhotenství není žádná nemoc a pokud je žena v pořádku,nemusí se sluníčka úplně vzdávat.Navíc sluníčko působí strašně dobře na mojí psychyku a nálady, které mám teď v těhotenství na dost kolísavý úrovni.Škoda, že je teď tak ošklivě🙂

mikula
8. kvě 2007

Ahojte,jelikož mám začátkem června svatbu a do solárka už nemůžu,včera jsem vyzkoušela ten nástřik v kabině....měla jsem z toho teda dost strach ale dá se to.Paní byla ochotná a fakt se mi věnovala abych všechno pochopila-no jo poprvé je holt poprvé 😀 .Barvička je teda pěkná jen jsem ještě na poprvé nevychytala jak správně rozetřít.Taky docela doporučovala ty mléka s kapkou opal.látky,prý to ještě prodlouží.Je fakt že jsem tyhle mléka používala i před tím ale efekt jsem moc neviděla...není špatný ten samoopalovák ve spreji od Lorealu 🙂

klarapp
8. kvě 2007

ahojte tak ja som uz tiez rozmyslala o tom ci si nekupim ale mam s toho strach..tiez som pocula nieco o tom zeby sa to nemalo 😒 a mlieko ktore nerobi flaky je dove a opali velmi nadherne kamoska ho popuzivala a bola hneda akoby dosla od mora a krasne rovnomerne ziadne fleky preto sa rozhodujem ci ho skusim ale mam strach aby to neublizilo babatku 😨

martinka24
12. kvě 2007

Já jsem až teď ke konci těh. začala používat těl. mléko od Johnson´s - Holiday skin a pleťové mléko od té samé značky a můžu říct, že fleky neděloá, protože opaluje postupně...Navíc si myslím, že ke konci už je miminko plně vyvinuté, takže to asi neškodí...

kacerka
12. kvě 2007

Před těhu jsem párkrát použila mléko se samoopalovací složkou od Garnier a musím říct, že to šíleně smrdělo, dokonce se mnou manžel odmítl spát ve společné posteli 😀 😀 😀 Teď uvažuji o tom L´orealu, ale taky pochybuju, jestli to je vhodné v těhu . . . . .

martinka24
12. kvě 2007

Zjistila jsem, že většina samoopal. prostředků smrdí....

lajla
12. kvě 2007

precetla jsem si o tom dost nazorů i clanku...a tyhle ty prostredky pusobi jenom na kuzi, abso se nemuzou dostat k miminku, to je jakoby jste rekly, ze si nesmite davat melir, nebo barvit hlavu..no vsak se o tom stejne jeste dost mluvi, zda ano, ci ne..
to byste nemohly pouzivat zadne kremy, sprchove gely, kosmetiku atd...
dobry je opravdu ten sprej od Loreal, i ten krem jde 😉 takze budme krasne 😉

medvedik21
12. kvě 2007

Ahojte.ja som používala tel. mlieko s prídavkom samoopalov. lebo som slnečný typ a tríznilo ma že musím krotit pobyt slnku a byt biela je pre mna trápne resp. necítim sa dobre no a stalo sa mi to že som sa začala nepríjemne šúpat
vyzerám teras ako pigmentový flakatec,strašne škaredo to vyzerá
tak yakyo som dopadla 😠

olielka
14. kvě 2007

holky, nekde na webu porodnice dr. Koucky (znamy porodnik) samoopalovaci mleko nedoporucuje. chtela jsem to prekopirat, ale je tam asi 12,000 dotazu a odpovedi, tak se mi to nechtelo hledat. Pise, ze "obsahuje vit. A a ten prokazatelne (ten synteticky) navozuje napr. vady oci aj organu u plodu. Sice se takto do krevniho obehu dostane minimum, ale proc takhle zbytecne riskovat..." takhle nejak to pise v reakci na dotaz, kde tazatelka rika, ze nektery gynekolog rika, ze nevadi a jaktoze on to nedoporucuje. A propo dr. Koucky je velmi liberalni, pro neho tehu opravdu neni nemoc a presto ma takovy nazor..

nativa
23. kvě 2007

Ja pouzivam ted v tehotenstvi jedeine samoopalovaci kremy byla jsem doslova blazen a v lete jsem se opalovala porad a pred a po lete chodila pravidelne na solarko ted se uz bojim bila byt nechci a tak se mazu samoopalovakama pouzivam ten od Vichy na oblicej nebo Avene ty nedelaji fleky a na telo od Lorealu a jsem spokojena na slunicko se bojim si ted lehnout i kdyz venku je ted nadherne ne zrovna dneska ale slunicko uz sviti a tak mne to laka se jit opalovat ale bojim asi zustanu u tech kremu

kacerka
23. kvě 2007

Já jsem si v sobotu koupila opalovák od L´Orealu a jsem s ním naprosto spokojená. Moc nesmrdí a to mi vyhovuje 😀 , hlavně nedělá fleky a už po čtvrtém natření je znát zřetelný rozdíl. Takže vřele doporučuji, mám docela citlivou pokožku a zatím jsem nezaznamenala žádnou reakci.

dai
23. kvě 2007

neviem,
ja idem akurat do sprsky a potom sa pekne namazat 🙂 mam teraz to lahunke nivea mliecko na bledu pokozku - vonia prijemne, nerobi flaky a odmietam robit vedu z tychto veci...
- davala som si velky pozor v prvych 3-4 mesiacoch tehu, vtedy sa babatko vyvija - myslim ale ze telo vam samo vtedy hovori co znesie a co nie... mne aj tak vtedy vsetko zapachalo - nemohlo som parfumy ani nic parfumovane...
- teraz mi je dobre - bola som u kadernicky si dat zafarbit vlasy - a su krasne 🙂 , davam si samoopalovacie mliecko a citim sa pekne... babatko je uz tak ci tak hovove 😎 tak nech si pekne uziva so mnou 😵

kaza
12. čer 2007

ahojte,
ked som tehotna nemožem si farbiť vlasy, dať melir a isť na kozmetiku?

4a
12. čer 2007

holky ty samoopalováky a opalování v těhu. Na mimi to vliv nemá. To spíš vám zůstanou pigmentové skvrny 😒 Kůže se napíná, hormony řádí. Takže asi tak.

kaza,
všechny uvedené činnosti můžeš. Jen barva by měla být šetrná. Ale to by ti měla kadeřnice poradit. Maminka by měla být krásná, tak se hýčkej 🙂

zdenik123
12. čer 2007

ahoj holky, tak já samoopalováky používám, teď od loreálu...je to hydratační mléko s kapkou samoopalováku...a myslím,že je to lepší, než lézt na sluníčko 😉

terezkaaa
13. čer 2007

Nedalo mi to a pořídila jsem si ten sprej od lorealu a musím říct, že zatim teda fakt skvělý.Je to krásná zlatavá barvička jak od moře.Nejlepší je, že se to nemusí roztírat a nemáte po tom oranžový ruce a nehty 🙂

adicka
13. čer 2007

ahojte.tak ja som sa tiez ako tehotna natierala samoopalovacim kremom,aj melir som si davala robit. 🙂

lajla
13. čer 2007

holky a mazete si i briska? ja samoopalovaky taky pouzivam ale ne na brisko..a pak kdyz se na to da dobry bronzer, tak vypadam jako od more 😉

terezkaaa
14. čer 2007

Já si normálně mažu i bříško,miminku v bříšku to nemůže nijak ublížit.

veva55
14. čer 2007

Babulky a kolko vydrzi na tele ten spray od Loreal?
A na kolko pouziti je ten 1 spray pri nanasani na cele telo?
Dakujeeeem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru