Tepelně neopracovaný francouzský salám, můžu v těhu?

oksnov
11. črc 2013

Ahoj holky, jsem uz na konci tehu (za dva tydny rodim) a dneska jsem omylem snedla kolecko francouzskeho salamu (coz je typ tepelne neopracovaneho salamu-je to suseny salam s jemnou plisni). Bylo to sice fakt jen kolecko, ale trochu me to vydesilo. Chci se zeptat kdo v tehu takovy typ salamu take snedl ci ho i bezne ji...Asi pusobim trochu jako hysterka, ale snazim se davat si pozor cele tehu a ted proste to takhle po...diky moc

camelinka
11. črc 2013

@oksnov Tohle už je docela přehnané, kolečko salámu 2 týdny před porodem 😅 . Vše bude ok, není čeho se bát 😉 😎

oksnov
autor
11. črc 2013

@camelinka no ja vim 🙂)) ale cim vic se to blizi tim jsem z toho vseho takova nesva....

camelinka
11. črc 2013

@oksnov to verim, ale kvuli tomuhle byt rozhodne nemusite 😉

oksnov
autor
11. črc 2013

@ camelinka dekuji 🙂 no manzel mi take rika ze jsem silena...ale nahoda je blbec, a tak musim myslet pozitivne 🙂)

camelinka
11. črc 2013

@oksnov no tak ted uz je to stejne jedno, ze 😀 😝 , ale takovouhle reakci bych cekala spis po flasce rumu, ne po jedinym kolecku cehokoliv 😉 . Vsechno bude vpohode, ted uz zbyva jen cekat na den D, drzim palce 😉

oksnov
autor
11. črc 2013

@camelinka dekuji 🙂 cekam uz nedockave!! no flaska rumu to snad neee 🙂))

nunacek
11. črc 2013

@oksnov Jedno kolečko salámu na konci těhu opravdu ničemu nevadí 😉

ange_de_la_morte
12. črc 2013

Já si měsíc před porodem dala 2 topinky s tatarákem ( domácím, měla jsem jistotu kwality masa) , a taky se swět nezbořil, nejsem zastánce názoru že ,,těhotenstwí je nemoc,,

calabasa
12. črc 2013

klídek, vím, že to je asi trochu risk, ale já bez suši a tataráku nepřežiju, tak jednou měsíčně si dávám, ať kojím či jsem těhu...a sýry s plísní - to už neřeším vůbec - pozitivní je, že dcera díky této indoktrinaci v roce a půl snědla chleba se syrečkovou pomazánkou, jí suši a "pravé" sýry, miluje avokádo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru