Tvrdutí bříška po sexu. Máme sex omezit?

ewuska
19. pro 2007

Ahojky. Chci se zeptat, jestli když mi tvrdne břísko po sexu, tak bychom to měli omezit nebo úplně přestat. Tak jestli máte nějaké zkušenosti šup sem s nimi. Děkuju

misa82
19. pro 2007

Ahojky, me toto zacalo delat asi ve 33.tt, prece jen se mi to zdalo brzo, tak jsme to trochu omezili a zamezili, aby sperma nedorazilo do me🙂 a bylo to OK. Pak jsme se v 38.tt prestali kontrolovat a do 5 dni jsem rodila🙂 tolik ma zkusenost...

ewuska
autor
19. pro 2007

Myslis ze sperma na to ma takovej vliv?

denousek
19. pro 2007

ja jsem nekde cetla ze od 32tt do 36tt by se nemelo sexovat bez ochrany prave aby sperma nevyvolali kontrakce...ale sperm stejne pusobi vetsinou kdyz sou vevnitr az nekolikrat denne ...tak nevim,kazdopadne my jsme meli sex od 32tt do 36tt jen s ochranou...
ale ted mi po tom taky tvrdne brisko je to normalni...

ewuska
autor
19. pro 2007

tak nevim jestli jsem z toho moudrejsi... 😒 Kdyz ono se rekne omezit, ale od te doby co sem tehotna na to mam takovou chut jako nikdy 😅

misa82
19. pro 2007

Ja se priklanim k denouskovi, vim, ze je tezke se toho vzdat, ale tak pouzijte ochranu a je to...Jsou nektere, kterym sex nedela nic ani tyden po terminu, ale pokud ti brisko tvrde uz ted, je to vazne brzy a nenechavalo by me to klidnou:-O

ewuska
autor
19. pro 2007

Taky se bojim a snazime si s pritelem delat dobre jinak.

misa82
19. pro 2007

Tak vidis 😅 Vzdycky je nejaka moznost

kuko7
19. pro 2007

Ahojte babulky, ja s mojim drahym normalne sexujem, ale je pravda, ze nedava nic do mna....vzdy ked dostanem orgasmus, tak mi na chvilu stvrdne brusko, ale doktro mi povedal, ze je to normalne 🙂

Inak to som nepocula, ze spermie vyvolavaju kontrakcie....jednoducho tak nech to nedava do vas 😀

jennyska
21. říj 2013

Ahoj Maminky a Těhulky 🙂

Pokud máte zkušenosti se sexem v těhotenství, můžete je sdílet v naší společné Wiki knihovničce Modrého koníka, kam si všechny píšeme své zkušenosti? 🙂

Stačí vložit svou zkušenost zde: https://www.modrykonik.cz/sex-v-tehotenstvi/ , kterou tak pomůžete ostatním těhulkám, které si právě prochází tímto životní obdobím a hledají rady, tipy, zkušenosti.

Děkuji Vám, že své zkušenosti sdílíte, radíte a pomáhate 🙂
Mějte krásný den.
Janča

mimonko
1. dub 2021

Ahoj té chtěla bych se zeptat měla jsem pohlavní styk 28.3.2021 po 4.měsících a tvrdne mi ze zdola pricho muže se stát ze bych byla v tom 😊😊😊🙁

ema90
1. dub 2021

@mimonko To jako vazne? 🤦🏼‍♀️
Prectete si nejaky zakladni info kdy dochazi k otehotneni.

agneska7
1. dub 2021

@mimonko holka břicho tvrdne v těhotenství takže jsi asi už několik měsíců těhotná 👌😆😆😆 to je vtip ale jestli jsi těhotná zjistíš až v období kdy má přijít MS a to že ti teď něco tvrdne v břichu tak to budou nejspíš větry 😂

mimonko
1. dub 2021

@ema90 ano jako vážně tvrdé mi břicho a je mi na zvracení ale proste mi to nejde ani zvracet nic

ema90
1. dub 2021

@mimonko Prosimvas, pohlavni styk jste mela 28.3. To je pred ctyrmi dny!!! Nemuzete mit naprosto zadny priznaky. I kdyby jste z toho styku otehotnela, tak v tuhle chvili jeste tehotna ani nejste. Prectete si prosim nejaky zaklady o tehotenstvi 🤦🏼‍♀️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru