• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ublíží polykání spermatu plodu?

16. srpna 2015 
Krásně jsem se zasmála.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jedem druhý kolo? :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
medvik - copak divoký, ale už musí mít úplně zkažený zuby :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nobody opět provokuje :grinning:
já si pročítám jeho komentáře na koňovi a faaakt se bavím. A jeho to asi taky baví :wink:
Mimochodem ,on je takový svěží vánek mezi všemi těmi pokaděnými plenami,příkrmy, dodlíky...

Nobody, a ty polykáš????
15. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ne :zipper_mouth:
já radši jogurty
19. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj... no fuj... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak supr tema... :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hardlyvero ...jo, to se musí
19. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuj ja nepolykam ani netehu :unamused: :confounded: :astonished:
19. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No toto je téma :D I když teda nevím, jak je možný, že autorku někdo omlouvá kvůli jejímu mládí - vždyť je jí 22! To by mě teda zajímalo, jaký zmatek mají v hlavě 16ti letý slečny :slight_smile:)
19. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si spise nekdo dela srandu,pac ta osoba uz se tady neukazala
19. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ja cumela kolik tech zenskych v pecku nepolyka teda vlastne skoro zadne ..to elegantne vyflustnou ven po brade a delaji jak jim to chutna si vsimnete schvalne a chudaci chlapi maji pocit,ze jsou plne ekologicke devcata tudiz bychom meli bejt take :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odpovedi typu, copak mas miminko v zaludku trosku nechapu, protoze potrava muze plodu ublizit, protoze je miminko zivene pupecni snurou a placentou a bohuzel placenta vsechny skodici latky neumi prefiltrovat,proto si tehotna musi davat pozor co ji, protoze i kdyz neni dite v zaludku, krmi ho ta matka! Jinak muzsky ejakulat obsahuje vapnik, zinek, horcik, sodik, fruktozu a vic jak 400 druhu bilkovin, neni tedy nebezpecne v tehotenstvi ejakulat polykat, ma toto slozeni, aby co nejdele vydrzeli spermie na zivu :slight_smile:
12. dub 2013 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulle86 už je to přesně 4 roky stará diskuse, tak už asi všichni vědí.-).
12. dub 2013 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vtipny precist si slozeni spermatu jako slozeni nejaky polivky v prasku :slight_smile:))))
12. dub 2013 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monulle86 V televizi nic, tak tu vytahujete staré dobré komedie :grinning: :grinning: :grinning: To jsem se zase pobavila, lepší než Slunce, seno......
12. dub 2013 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedivka No už úplně živě vidím napsané to složení tím pidipísmem přímo na .....no víte kde :grinning: :grinning: Pokud to nepřečtete, tak si budete muset nějak pomoct a zvětšit to :grinning: :grinning: :grinning: všechno :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2013 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
prodávala jsem v Erotic city a tam jsem se dle nových studií dověděla, že obsahuje i stopové prvky zlata, takže ženský, máme doma hotové poklady :grinning:
13. dub 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mám dotaz doktor mi zakázal sex při těhotenství platí to i u orálního?
16. srp 2015 v 17:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky mám dotaz, doktor nám s přítelem zakázal sex protože jsme v očekávání ale nejsem si jistá jestli tam spadá i orální sex? Nemá některá z vás zkušenost? :slight_smile:
16. srp 2015 v 18:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dyk Ne.
16. srp 2015 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, přečetla jsem díky @dyk poslední stránku diskuze a i první a jdu na zbytek :grinning: :grinning: Úplně nejlepší cvičení břišních svalů pro dnešní večer :grinning: Díky :wink:
16. srp 2015 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No vtipné to je, ale při představě, že teď ta holčina brečí a nadává si, že sem něco takového psala... tak už se nesměji... jako by sem psali samý inteligenti...
16. srp 2015 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ublizit asi ne, ale kdyz to spolknes stanou se ti z toho dvojcata, trojcata ..kdo vi .... :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2015 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskac pokud nekdo ceka dite mel by znat fungovani reprodukcniho systemu , funkci pohlavnich organu apod... informaci co je sperma a co obsahuje s tim prirozene souvisi :slight_smile:
16. srp 2015 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si s gustem precetla celou diskuzi a pobavila jsem se.:grinning: :grinning:
16. srp 2015 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronicka89 no to asi jo no, každopádně je mi ji trochu líto, když se ji každý vysmívá...
16. srp 2015 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskac ona nebreci..ta diskuze je sedm let stara..a jestli brecela pred sedmi lety..to uz neni třeba resit. :slight_smile:
16. srp 2015 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:D tak to je gool.. to jsem dlouho nic takoveho necetla :DDD
16. srp 2015 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek