Ublíží polykání spermatu plodu?

annna1987
4. srp 2008

Ahojte, asi se mi bouří hormony, jsem ve 4.měsíci těhotenství a jsem si ve všem taková nějaká nejistá 🙂 Ráda bych se zeptala, myslíte, že polykání spermatu v těhotenství nemůže mimču nějak ublížit?

kozinka
14. kvě 2009

Krásně jsem se zasmála.. 😀 😀 😀 😀

jabber
14. kvě 2009

Tak jedem druhý kolo? 😎 😝 😀

jabber
14. kvě 2009

medvik - copak divoký, ale už musí mít úplně zkažený zuby 🙂

soanpe
15. kvě 2009

nobody opět provokuje 😀
já si pročítám jeho komentáře na koňovi a faaakt se bavím. A jeho to asi taky baví 😉
Mimochodem ,on je takový svěží vánek mezi všemi těmi pokaděnými plenami,příkrmy, dodlíky...

Nobody, a ty polykáš????

nobody
19. kvě 2009

já ne 🤐
já radši jogurty

janulle22
19. kvě 2009

juj... no fuj... 😝 ale jinak supr tema... 😀 😀

nobody
19. kvě 2009

hardlyvero ...jo, to se musí

jeudi
19. kvě 2009

fuuj ja nepolykam ani netehu 😒 😖 😲

rehateha
19. kvě 2009

No toto je téma :D I když teda nevím, jak je možný, že autorku někdo omlouvá kvůli jejímu mládí - vždyť je jí 22! To by mě teda zajímalo, jaký zmatek mají v hlavě 16ti letý slečny 🙂)

jeudi
19. kvě 2009

asi si spise nekdo dela srandu,pac ta osoba uz se tady neukazala

aponchie
19. kvě 2009

teda ja cumela kolik tech zenskych v pecku nepolyka teda vlastne skoro zadne ..to elegantne vyflustnou ven po brade a delaji jak jim to chutna si vsimnete schvalne a chudaci chlapi maji pocit,ze jsou plne ekologicke devcata tudiz bychom meli bejt take 😀 😀 😀

monulle86
12. dub 2013

Odpovedi typu, copak mas miminko v zaludku trosku nechapu, protoze potrava muze plodu ublizit, protoze je miminko zivene pupecni snurou a placentou a bohuzel placenta vsechny skodici latky neumi prefiltrovat,proto si tehotna musi davat pozor co ji, protoze i kdyz neni dite v zaludku, krmi ho ta matka! Jinak muzsky ejakulat obsahuje vapnik, zinek, horcik, sodik, fruktozu a vic jak 400 druhu bilkovin, neni tedy nebezpecne v tehotenstvi ejakulat polykat, ma toto slozeni, aby co nejdele vydrzeli spermie na zivu 🙂

berenika39
12. dub 2013

@monulle86 už je to přesně 4 roky stará diskuse, tak už asi všichni vědí.-).

sedivka
12. dub 2013

Vtipny precist si slozeni spermatu jako slozeni nejaky polivky v prasku 🙂))))

hojda
12. dub 2013

@monulle86 V televizi nic, tak tu vytahujete staré dobré komedie 😀 😀 😀 To jsem se zase pobavila, lepší než Slunce, seno......

hojda
12. dub 2013

@sedivka No už úplně živě vidím napsané to složení tím pidipísmem přímo na .....no víte kde 😀 😀 Pokud to nepřečtete, tak si budete muset nějak pomoct a zvětšit to 😀 😀 😀 všechno 😀 😀 😀

monulle86
13. dub 2013

prodávala jsem v Erotic city a tam jsem se dle nových studií dověděla, že obsahuje i stopové prvky zlata, takže ženský, máme doma hotové poklady 😀

dyk
16. srp 2015

Ahoj holky,mám dotaz doktor mi zakázal sex při těhotenství platí to i u orálního?

dyk
16. srp 2015

Ahojik holky mám dotaz, doktor nám s přítelem zakázal sex protože jsme v očekávání ale nejsem si jistá jestli tam spadá i orální sex? Nemá některá z vás zkušenost? 🙂

jamia
16. srp 2015

@dyk Ne.

majkoz
16. srp 2015

Jejda, přečetla jsem díky @dyk poslední stránku diskuze a i první a jdu na zbytek 😀 😀 Úplně nejlepší cvičení břišních svalů pro dnešní večer 😀 Díky 😉

piskac
16. srp 2015

No vtipné to je, ale při představě, že teď ta holčina brečí a nadává si, že sem něco takového psala... tak už se nesměji... jako by sem psali samý inteligenti...

veronicka89
16. srp 2015

ublizit asi ne, ale kdyz to spolknes stanou se ti z toho dvojcata, trojcata ..kdo vi .... 😀 😀 😀

veronicka89
16. srp 2015

@piskac pokud nekdo ceka dite mel by znat fungovani reprodukcniho systemu , funkci pohlavnich organu apod... informaci co je sperma a co obsahuje s tim prirozene souvisi 🙂

78marcela
16. srp 2015

Ja si s gustem precetla celou diskuzi a pobavila jsem se.😀 😀

piskac
16. srp 2015

@veronicka89 no to asi jo no, každopádně je mi ji trochu líto, když se ji každý vysmívá...

78marcela
16. srp 2015

@piskac ona nebreci..ta diskuze je sedm let stara..a jestli brecela pred sedmi lety..to uz neni třeba resit. 🙂

gagusza
16. srp 2015

:D tak to je gool.. to jsem dlouho nic takoveho necetla :DDD

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru