Ublíží polykání spermatu plodu?

annna1987
4. srp 2008

Ahojte, asi se mi bouří hormony, jsem ve 4.měsíci těhotenství a jsem si ve všem taková nějaká nejistá 🙂 Ráda bych se zeptala, myslíte, že polykání spermatu v těhotenství nemůže mimču nějak ublížit?

jabber
4. srp 2008

chachááá 😀

karot
4. srp 2008

Je to "nebezpečné" trochu jinak 😉 :
http://www.osel.cz/index.php?clanek=632

nobody
4. srp 2008

karot .. us výzkumy na uzavřené sortě ber trochu s rezervou

ale info není na škodu 😀 😝

jabber
4. srp 2008

ježiš, fuj, ty obrázky 🤐

karot
4. srp 2008

Právě proto jsem to dala do uvozovek. 😉
Já vím,chlapci,.....................že byste se neradi vzdali této rozkoše. 😎 😀

nobody
4. srp 2008

😀 😀
jo, tak nevím, proč to na osla dávají..a jaký inteligentní server to býval 😀

aniska
4. srp 2008

wawww, kam sa na toto hrabe hovnenka...

neeve
4. srp 2008

Ty jo tak to jsem se zase pobavila 😀 😀 😀

nobody
4. srp 2008

nýývi, to je vážná věc 😀

neeve
4. srp 2008

Nbody, no ano, v praxi... 😀
Ale ten dotaz... a to co jste zde psali... no fakt hotovo jako 😀 😀 😀

nobody
4. srp 2008

no chtěla vědět to hotovo ...a totálně hotovo 😀
pa

neeve
4. srp 2008

slovo hotovo se sem dost hodí 😀 dobrá tečka 😀 😝 😀

nobody
4. srp 2008

já jdu hotovit ... teda hotovět .. no co já vím 😀 😀 😀
dobrou noc

a v ledničce žádný takový jogurty 😀

zabza9
5. srp 2008

Tak jako tohle je moc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Anička se asi bojí, že to, co jí matka, jí i plod 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nieka
5. srp 2008

Vždyt to je do nebe volající 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jestli pak má Anička vůbec ukončenou docházku na základní škole 😝 😝 😝

nobody
5. srp 2008

mně to přijde jako normální otázka
furt něco řešíte 😀

lenkabu
5. srp 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sodoma gomora velebnosti 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
5. srp 2008

a anička zase nikde 😀 😀 😀 asi ma pořad praci 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
mumumu
5. srp 2008

Už jsem se nemohla dočkat, až se vrátí Gedren z rozjímání o lámovo sexuálních praktikách a vyjádří se k tomuto tématu 😉

nobody
5. srp 2008

tak anička valí...práce je práce

gedren .. ty jseš extrémně inteligentní ve většině věcech, co jsem si stačil tak celkově všimnout -- no toto přelouskám ještě 🙂

minonka24
6. srp 2008

🙂 dobrý, tahle otázka mě taky pobavila, ale co, každej má někdy špatnej den,ne??? 😀
To jednou takhle na škole, v hodině angličtiny, když jsme si diktovali slovíčka, došlo na slovíčko gravid. A spolužák přečetl jeho český význam: těhotná, gravidní. No a jedna (blond) spolužačka dotčeně poznamenala: "tak těhotná, nebo gravidní???" 😅

eraserhead
6. srp 2008

He, he, teď u nás byla neteř a když už tady někdo zmiňoval to Bravo, koupila si Bravo Gril (teda Girl) a já do toho ze srandy nakoukl na klasický otázky. A málem jsem se počural smíchy. Dotaz nějaký patnáctiletý holky ve stylu, zajímalo by mě, jestli si muž uvědomuje, že má erekci, jestli to jako cítí, jestli ví, že jí má he, he

dadous
6. srp 2008

😀 😀 jo jo ze srandy 😀

jabber
6. srp 2008

minonka - 😀 já si zas pamatuju jak v 7. třídě ZŠ v přírodopisu, když se bralo lidské tělo, jsme zrovna probírali oplodnění, všichni jsme seděli jak zařezaní a rudý až na pr.eli a jeden spolužák se příhlásil a zeptal se: a to se musí ten muž tý ženy nějak dotknout? 😀 a my jsme všichni lehli smíchy, protože samozřejmě už každý všechno dávno věděl, jen on si do tý doby asi myslel, že děti nosí čáp 😀

eraserhead - no to je důležitý dotaz, si představ, že by všichni okolo věděli, že máš erekci a ty jediný ne 😀

minonka24
6. srp 2008

Jabber: nojo, to asi zrovna byli ti spolužáci, co jim rodiče nedali peníze na Brávíčko, nebo to měli zakázaný... 😀
Ale mě ještě kámoška vykládala příhodu, že sestra jejího švagra ( 🙂 ) se nedávno podivovala nad tím, že jak by asi tak mohla dostat pohlavně přenosnu nemoc, když se chrání hormonální antikoncepcí??? Tak to už nevím, jestli to je fakt, nebo si někdo dělá srandu... 😅
A Brávíčko, to je kapitola sama pro sebe...pamatuju dotaz, jestli holka může otěhotnět, když se utře do ručníku, do kterýho se utřel kluk, kterej před tím masturboval...ale jak zmínil Eras, raději se zeptat, něž něco potom pos... 🙂

nobody
6. srp 2008

eraserhead ... dyť to máš od minulýho roku předplacený 😀 😀

jo..v tom bravu bývaly růžový stránky ... a kdysi k nám dááávno -- došla babička a zrovna jsme za ní šli do obýváku a že si čte...no jasný, měla tam prst (teda mezi těma růžovýma stránkama)

😀 😀

jabber
6. srp 2008

minonka - no to snad ani ne, ale on byl prostě takovej 'divnej', jeho už na základce co pamatuju zajímaly jen integrovaný obvody atd, vystudoval kybernetiku a teď navrhuje umělý inteligence 🙂 . On je strašně chytrej, ale tak nějak jen tím jedním směrem 🙂

nobody
6. srp 2008

no já si vzpomínám .. myslím to bylo minulý číslo 😀 😀 ne, teď vážně ... no prostě se slečna při souloži posrala ... a prostěradlo bylo do ho**n ... prej se s ní asi borec rzejde..a neví, co má dělat

ach jo

jabber
6. srp 2008

nobody - a co jí poradili? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru