Uleknutí při těhotenství. Mohlo se něco stát miminku?

hankakynclova
10. bře 2008

Ahoj, jsem zhruba v polovině těhotenství a dnes odpoledne jsem se strašně moc lekla, až se mi rozbušilo srdce a roztřásly nohy a ruce a pak mně bolelo strašně břicho.Ted jsem už v pořádku, ale myslíte že se nemohlo nic stát miminku?Mám strach že jak má ještě slabší srdce, že se mu třeba nějak zastavilo nebo prostě že se něco stalo ☹ Neustále se tím trápím.Víte o tom někdo něco?Budu ráda za jakoukoliv radu, jsem na dně ☹ Děkuji všem

helisek84
10. bře 2008

Ahoj Hani,
tak já si myslím, že kdyby se mu zastavilo srdíčko, dojde ke krvácení a bolest břicha tě nepřejde...nevím, jen si to myslím. Já se lekám skoro denně. Jsem od přírody ulekaný člověk a co chvíli se leknu koně, který se rychleji pohne, stínu...Myslím, že to vliv nemá žádný. Spíš pokud by se jednalo o šokový stav.

nadik
10. bře 2008

Ahojky holky, já se taky párkrát hrozně lekla asi nejvíc taky do 12tt těhu když ma ně vyběhly dva pitbulové, kterých se tak strašně bojím.... taky mě trochu bolelo břicho, ale nic se naštěstí nestalo, ze šoku jsem se dostala a další kontrola byla ok... Ono to miminko tolik snad ani nevnímá, když je to krátkodobá záležitost.... neboj se a nemysli nato... tím mu budeš ubližovat, když se tí budeš stresovat, toto mi řekl i doktor 😉

simone
10. bře 2008

Hani urco se nic nestalo.Ja se taky v tehu lekla,dokonce jsem jednou pri milovani dostala silenou krec do bricha,ze jsem se nemohla pohnout par minut a mala je zdrava 😉 Ono zalezi v jakem si mesici,miminko az ke konci dokaze cititi pocity maminky.Ale to se taky nic nestane,jen se s tebou lekne a kopne te 😉

jitulka1985
11. bře 2008

Ahoj, Hanko já si myslím že se také nic nestalo, neboj.Já se lekám neustále.Někde štěkne pes a já sebou vždycky šíleně škubnu nebo když spím a najednou manžovi začne zvonit telefon.Každá těhulka se lekne a mimču tím určitě neublíží.To by musel být jedině opravdu velký psychický šok a i tak jsem někde četla že to mimčo ještě není tak spojené s maminkou aby mu to tolik ublížilo, takže se nboj, zapomeň na to 😉

fiallinka
11. bře 2008

hanko, já jsem se dnes sťukla s autem, byl to šok a malý náraz, ale pevně věřím, že mimča v tom bříšku musí něco vydržet, tyhle šoky jsou pro tělo normální a běžné, aspoň doufám...

belanna.st
20. bře 2008

No já taky doufám, že se nic nestane, protože žiji v neustálém stresu z jednech příbuzných, co si dělají nárok na boudy namojem pozemku. Byla nějaká domluva a oni ji porušili, pak sem tá stará natapala i s dcerou a vnučkou a začli na mě děsně řvát uplně jsem se klepala a nebyla schopna slova, pak udělali ohen a nechali ho hořet, tak jsem lítala jak .... s konvama asi 100m tak 20krát protože se dost zvedal vítr, tak aby nic nechytlo,to bylo na začátku těhu, a já ani nevěděla že jsem těhotná, tak snad to bude v poho...pak jsem párkrát přišli mě seřvat, a ted tu byli v sobotu a zase vybékovala že jsem ji ukradli nějaké nůžky na stromku...já byla vyklepaná, že kdyby zrovna nepřišel manžel, oni mezitím zdrhli, tak se asi sesipu úplně se mi chtěla brečet a třísla jsem se celá.ted už ani nechodím otevírat, jen kolem 12 poštačce. mám z nich strašný strach!!furt se mi o tom zdá jak na mě řvou, pak se vzbudím a bolí mě břicho. ted jsem v 6měsicu. dnes večer zase si na mě dokonce zavolali advokátku sem se probudila a bolelo mě břicho a děsně bušilo srdce...fakt hrůza..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru