Umrtvení při trhání zubu v těhotenství. Může ublížit?

andy29
29. zář 2006

Ahoj holky, nikde jsem to tu nenasla a tak se chci zeptat. Nevite jak je to pri trhani zubu v tehotenstvi s umrtvenim? Nemuzu se ta latka nejak dostat k mimcu a pripadne ublizit? Mozna se ptam hloupe, ale opravdu o tom nic nevim. ☹ Doufam,ze ne, vzdyt se to nazyva lokalni umrtveni, ne?

andy29
autor
29. zář 2006

Alci, moc dekuji, uz jsem ze vseho tak zblba, ze uz nevim.. Navic jsem ted hrozne nervozni pred cestou letadlem, ze uz si pripoustim uplne blbosti.. 😉 Dekuji 😀

alcatko.j
29. zář 2006

http://www.aperio.cz/porodnictvi/poradna/dotaz....
A jeste tady 🙂 Myslim, ze to nevadi, navic ja sama jsem byla min.tyden u zubare a jelikoz ani neotevru bez umrtveni pusu, hned me to zajimalo 😀 A pry zadny problem 🙂
Takze se neboj holcicko, nebud nervozni a zblbla a pohlad si brisko 🙂

andy29
autor
29. zář 2006

Tak jeste jednou MOC dekuji, hned je mi lip. I kdyz pri predstave zubare je mi hodne spatne... Naprosto s tebou souhlasim, ze napred umrtveni a pak teprve se mi na zuby muzou podivat, vic umrtveni a muzou mozna i neco delat.. 😀 😀

alcatko.j
29. zář 2006

😀 😀 😀

andy29
autor
29. zář 2006

nimmo, jej az ted jsem si vsimla, ze jsi mi taky poslala odkaz.. DEKUJI 😀

gedren
29. zář 2006

Kdyz uz jsme u toho, nevite nekdo, jak je to s tetanovkou pri kojeni? 🙂 Uz jsem si to i googlila, ale nasla jsem protichudne odpovedi... Ja uz bych ji totiz docela potrebovala dostat, v tehotenstvi mi ji dat samozrejme nechteji, no a pak nevim, jestli vubec stihnu nejaky nekojici obdobi, protoze bych chtela mit brzo dalsi mimco 🙂

monyfaby
30. bře 2010

Ahoj těhulky jsem tady dnes poprvé, protože jsem hledala stejnou odpověď na to jestli mi v těhotenství neublíží umrtvení zubu při trhání. Mám to už za sebou včera musel ven. Před 4 dny jsem dostala antibiotika Penbene, prý neškodí v těhotenství, protože obsahují penicilin a ten prý nevadí, no ale stejně mám strach jsem v 12t. Nemáte někdo podobnou zkušenost??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru