• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V těhotenství do lesa. Můžu?

4. září 2013 
Pardon, ale co je to za dotaz? :wink:
10. črc 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě spíš napadá: Jak staré dítko tam brát? Možná taky moc přemýšlím.. :grinning:
10. črc 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak znam maminku co chytla v 16tt kliste mela boreliozu a dite ma ted vazne poskozeny zrak....samozrejme kliste muzes chytit opravdu kdekoli- nic mene ja se v tehotenstvi rizikovym mistum snazila vyhybala (musim se priznat,ze pri druhem a tretim tehotenstvi jsem byla z nejakeho duvodu prehnene paranoidni:slight_smile: asi hormony
Tim te nechci urcite strasit-uz jsi v pokrocilem stadiu tehotenstvi-je to problem spis na zacatku tehotenstvi.....jen si nemyslim,ze to je tak uplne hlopy dotaz, jak to tu vetsina pojala:slight_smile:
10. črc 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
klíště můžeš chytit i před barákem, takže vzhůru do lesa, aspoň se tam nadýcháš čerstvýho vzduchu :wink:
10. črc 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupit repelent s hurá do lesa :wink: Encefalitidu i boreliozu můžeš dostat, i když jsi třeba za celý život neměla ani jedno přisáté klíště. Jsou i jiné zdroje nákazy než jen klíště.
11. črc 2013 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jěžííííš, tak ji hned všichni neodsuzujte, ne...Se jen zeptala. Radši se zbytečně zeptat, než udělat něco, co by ji pak mrzelo :confused:

@evcounek Takže si kup repelent, natáhni šusťákovky, ať to těm hajzlíkům klouže a po návratu z lesa se pořádně osprchuj, aby kdyžtak spadly ty breberky...
11. črc 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ježíš to jsou starosti, to by mě snad ani nenapadlo :slight_smile:
tak se před tím nastříkám proti hmyzu, klíštatům a je to!
3. zář 2013 v 15:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
normáln můžeš,já chodím každý týden několikrát a klíště jsem si ještě dom nepřivedla;)
4. zář 2013 ve 12:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek