• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V těhotenství se mi nejlíp spí na zádech. Je to blbě?

8. října 2009 
Holky jak spíte v těhotenství? Mě se nejlépe spí na zádech a to právě začínám 7.měsíc. Ale slyšela jsem něco o dolní duté žíle, kterou můžu utlačovat. Tak nevím, jestli nespím blbě. Je mi to ale nejpohodlnější.
8. říj 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj nedostačující kyslík pro miminko, tak raději spi na boku, kvůli prckovi! :wink:
8. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi doktor říkal, že ta žíla má vliv na mě a ne na prcka. Při ležení na zádech, že se může točit hlava, brnit nohy atd. Ale pokud se mi tak dobře spí , že tak klidně můžu spát. To stejné mi řekla i PA. Tak spím na zádech. :wink:
8. říj 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě bylo řečeno, že při spaní na zadáceh roztažená děloha stlačuje hlavní tepnu a tím se i špatně vyživuje dítě a hlavně i trpí mamka pocity na zvracení a omdlívá. Já jsem spávala na zádech a jednou jsem při ležení na zádech omdlela. Nejideálnější poloha je prý na levém boku a cítím, že je to i pravda. Na pravém se mi tak dobře nespí jako na levém a na zádech už vůbec nemůžu spát.
8. říj 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já také spím i na boku, na levém se mi spí lépe než na pravém. Ale většinou usnu na zádech a nebo se tak ráno vzbudím. Já taky slyšela, že pokud bych utlačovala tu žílu, tak to poznám - že by mě třeba brněly nohy. To nepocituju, ani nic jiného. Prý nemáme mít strach o mimi, když to na sobě nepocitujeme. Proto tak spím, ale chtěla jsem slyšet i další názory. No pokud má někdo ještě něco k tématu, tak at napíše.
8. říj 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame polohovaci postele takze tedka je to moje vyhra.mam ji pod hlavou vyvysenou takze muzu spat na zadech ale nejradeji spim taky na boku.............
8. říj 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Většinou těhulka pozná co může a nemůže. Mě to teda malá dává dost zřetelně najevo, co se jí nelíbí. Pokud se cítím dobře a nějaké veci mi nedělají problémy, nebo na mě nenechávají nějaké následky, tak je prostě dělám a neomezuju se.
8. říj 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek