V těhu na rafty, je to vhodné?

michalka1402
8. bře 2014

Ahojky chtěla jsem se zeptat chtěla bych jet letos o5 na rafty. Jsem na začátku těhu tak nevím jesli je to vhodné. Určtiě bych asi nepadlovala jen bych se nechala vozit. Ale pořád si nejsu jistá. Když jsem byla loni tak tam byly i těhotné proto bych chtěla jet taky.Jela jste některá??Nebo víte o něko kdo jel???Děkuji předem za odpověď 🙂

luhace1
8. bře 2014

Ty sa nepytaj, ci niekto bol. To, ze niekomu sa nic nestalo neznamena, ze tebe sa nestane. A rob tak, aby si nelutovala.

vercas01
8. bře 2014

Já osobně bych teda nejela... opravdu bych měla strach... Už tak jsem vynechala i brusle na které chodím opravdu děsně ráda a i když vím, že na nich umím, prostě se bojím abych si to do konce života nevyčítala, kdyby se náhodou něco přihodilo...
Ale asi spíš jednej podle toho jak to cejtíš ty sama no...

konidana
8. bře 2014

Všechno, cos dělala doteď můžeš dělat dál, ale s mírou a podle vlastního uvážení. Já cca v 4tt nebo 6tt byla na divoké vodě, protože jsem ještě netušila že jsem těhotná. Ale možná bych jela i kdybych to věděla... jen asi bych vynechala tu řeku, který byla obtížností(až WW4) na naší horní hranici (nebo spíš těsně přes) :D Řeku Teplou(WW I až II) jsem jela asi v 6.m. Jezdíme na "dvoumístných raftech":D

ckei
8. bře 2014

@michalka1402 tak pokud nejedete na divokou vodu a máš možnost se nechat jen vozit, tak bych neváhala 😉 Nevidím důvod, proč nejet 😉

konidana
8. bře 2014

@michalka1402 No, podle tvé krátké zprávy seš taky dobrej "blázen":D Zažila jsi potrat a chceš jet na rafty... Ale jestli to je na Vltavu nebo jinou naší pohodovou řeku, tak proč ne? Já si rafty spojuji jen s divokou vodou:D

betelgeuzz
8. bře 2014

@michalka1402 a kde chceš rafty jet? nějaké zahraniční řeky WW 4 - 5, nebo nějakou českou řeku? U české bych strach neměla, to je pohodička, obzvlášť na velkým raftu. Na to bych vzala i děti. Zahraniční řeky jsou horší, ale taky záleží na tom, jak jsi zdatná a jak jsou na tom spolujezdci. Já osobně bych radši pádlovala, než se svěřila do ruk někoho jiného 😀

michalka1402
autor
8. bře 2014

Bude to naše řeka. Ale která to jestě nevíme.Ale ještě mám dost času si to rozmyslet a uvidíme jak na tom budu a hlavně mimčo 🙂

michalka1402
autor
8. bře 2014

@konidana Jj blázen tak trochu su. I když vím že bych neměla riskovat tak mi to stejně nedá a něco podniknu 🙂

michalka1402
autor
8. bře 2014

@vercas01 Já zatím na brusle jezdím ale zachvilu toho taky nechám

antoinet
8. bře 2014

Na horní Vltavu a přes jezy po svých, to jo, jinam bych se bála. Ale noc ve stanu ve vedrech nebo zimě a záchod daleko, to by mi vadilo mnohem víc.

antoinet
8. bře 2014

Brusle??? S rizikem pádu, srážky? Tak to fakt ne, to si umím kvůli dítěti odepřít.

ange_de_la_morte
8. bře 2014

@antoinet : já jezdila do 6 měsících na koni , pak jsem se už špatně škrábala do sedla tak jsem to odpískala 🙂 takže nějaké brusle jsou proti tomu nic 😉 ale jak píšeš, mi by wíc wadilo to nepohodlí a nawíc wyšší riziko zánětu močáku, které už tak je zwýšené těhotenstwím, takže kwůli tomu bych nejela , ale ono je to těžko, záleží wždycky na stawu těhotenstwí, není to nemoc, pokud nejsou problémy, takže proč ne 🙂

mafeska
9. bře 2014

Když slyším slovo raft vybaví se mi divoká řeka 🙂 popravdě tě moc nechápu, bojíš se abys nepotratila a chceš jet na vodu, kvůli dítěti bych si to nechala ujít, nikdy nevíš co se může stát 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru