Vadí osvěžovače a desinfekce v těhotenství?

Ahoj holky,
chtela bych Vas moc poprosit o nazor..

Nechci mit prehnane obavy..snazim se zit normalne-zdrave.

Chtela jsem se zeptat,zdali kdyz obcas v praci jdu na Wc a je tam nastrikan osvezovac,prijdu rano a uklizecka neco desinfikovala.. Zda-li je to ok? Tomu fakt nevim,jak se vyvarovat.

Moc diky.

WM
lv
7. bře 2013
ráda bych poradila, ale nevím čeho se chceš vyvarovat - čistého wc? Škodlivého to snad nic nebude, člověk tráví na záchodě chvíli..pokud má někdo nějaké studie o škodlivosti, ráda si je přečtu /ať neumřu blbá/.. Mě vadí tam jít ihned po nastříkání, počkám a jdu.
marecek4
7. bře 2013
a jak doma desinfikuješ případně Ty?asi těžko bude někdo v provoze desinfikovat jen octem-a pochybuju že máte v práci suché toalety,které se zasypávají chloraminem aby to mohlo případně někomu uškodit,s desinfekcí se setkáváš všude-nemocnice,dr,i v obchodě se občas musí použít desinfekční prostředky a o kuchyních ani nemluvím-a obyčejný ocet teda hygiena neuzná,používají se takové aby nebyly škodlivé,leda pokud jsi alergická na určitou složku může Ti uškodit,jinak je to bezpředmětné řešit
evulinkab
7. bře 2013
Myslím, že se není čeho obávat...Těhotenství není nemoc, je to jen jiný stav.. a proto by jsi nemela řešit "hlouposti"...Ano, pít alkohol, kouřit, atd...-to se samozřejme nemá.Ale myslet si, že mi ublíží chvilka strávená na vydezinfikovaném wc...To je podle me uplne zbytečná obava.Aby ti to ublížilo, musela by jsi se nějaké desinfekce HOOOODNĚ nadýchat, doslova by jsi musela trávit hodne času v nevetranem prostoru, kde by to bylo silne citit dedinfekci nebo necim takovým.A neboj, tělo není hloupé...Jak by se ti z toho zacalo delat zle, točila se ti hlava, atd..pak by sis mohla treba zacit delat starosti, že je něco špatne...ale jinak???Zbytečné starosti..

Začni psát odpověď...

Odešli