Vhodné polohy při milování v těhotenství

erika2
27. bře 2008

ať jsem hledala, jak jsem hledala, nikde jsem takové téma na Modrém koníkovi nenašla...
tak napište, co máte vyzkoušené 😉

laaala
27. bře 2008

Máš to v každé knížce o těhu 😉

erika2
autor
27. bře 2008

Možná jsem divná, ale nemám žádnou knížku o těhu...

belanna.st
27. bře 2008

Ahojky koukni na stránky http://www.brisko.cz/clanek5311.htm, my jsme ve 25 týdnu nebo 26 ani sama přesněnevím,a zatím to děláme na misionáře trošku upraveného. mám bříško, ale zatím to nepřekáží...jinak mu ho občas vezmu do ruky nebo pusy, ale stejně to vždy končí u milování...

erika2
autor
28. bře 2008

Diky belanno za odkaz, bylo to dost podrobne. Potiz je v tom, ze alternativni polohy jako ruzne z boku nevyhovuji moc memu manzelovi a klasicke polohy napr. misionar ci misionar naopak zase nedelaji dobre me, protoze spatne snasim i maly tlak na delohu a to jak zvenci, tak zevnitr 🙂 problemem neni brisko, to mam zatim jen malinke.

belanna.st
29. bře 2008

pak měnapadá jen tá ruka a pusa...ani zezadu to nejde?mě osobně na tom vadí, že mám dost velká prsa a oni u toho dost skáčou..nebo mu zkusit koupit takovou tu pičku, něco jak robertek, a pak si s ním hrát s ní. jestli nechceš aby tě bolela pusa nebo panty...a manžel se boužel bude muset chvilku přizpůsobit je to i jeho mimčo...

many
29. bře 2008

co třeba na boku 😉 😉 😉 😉 říká se tomu lžička 😀 😀 😀 😀 je to pohodlný 😀 😀 😀

ceeruti
29. bře 2008

Tak my se milujeme skoro porad a to hlavne ze zadu a "normaně"ale trochu upravene 😉 Manžela nedavno nekolikrat pro "tom"mala pokopala,což mu bylo znacne neprijemne 😅 A to mam teda mega pupek(je fakt,že při klasické poloze se mi blbě dycha) z boku to nemohu,okamžite se mala "aktivuje"a šilene kope 😎

belanna.st
30. bře 2008

Tak dnes to bylo vyřešeno za mě...manžel si honil bimbulu...tak se to dá taky dělat, a asi moc nepříjemné to nebude, když to dělá každý, jinak většina chlapů trvdí že to nedělá i ten můj, ale dělá....i ten můj....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru