Vířívka v těhoteství. Je to vhodné?

bramburka
23. črc 2007

Ahoj holky, už několikrát jsem byla v bazénu, je tam i vířivka, ale já nevím, jestli je vhodná pro těhu... břichem bych se asi nenatáčela, ale na záda, ty bublinky by snad nemusely být škodlivé, co myslíte?

nikka.vo
26. črc 2007

Přeložila sem si akorát SAUNA 😀 😀 😀

kristynaw
26. črc 2007

no ja ted cetla na srpnovkach a oni si myslim mysleli,ze to byli poslici,protoze si mysleli,ze kontrakce jsou silnejsi a pritom to byli kontrakce...ale asi cim dyl sou tak tim vic boli,ne?

nikka.vo
26. črc 2007

Ta to máš alespoň dobrou průpravu na porod, když jsi byla na takovou bolest zvyklá, ale tohle je přeci jen jiný kafčo, silnější, holka 🙄 😉

sisstin
26. črc 2007

nikka: no právě, že moc nejsem 😒 já žrala strašně moc prášků..aby mě to nebolelo 😔

nikka.vo
26. črc 2007

Mě bolely HODNĚ MOC ty dva dny,fakt mě to kroutilo, pak píchli vodu, že prý to ještě zesílí a bude častějc. Měla jsem okamžitě po dvou minutách a byl to nářez. Asi by se to normálně stupňovalo, ale tím píchnutím vody to přišlo jak rána do nosu 😖

A dost o porodu, nestresujte se předem, to se nedá popsat a vy si to neumíte představit...To potom je nádhera 😀 😵 😀 😵

sisstin
26. črc 2007

nikka: píchnutí vody prej dost bolí 😒 a já už se bojííííííííííím 😒 😢 😢 😢

nikka.vo
26. črc 2007

Hele, jsme odběhli od hlavního tématu...

Děvčata, vy ostatní, co si myslíte o koupání ve výřivce v těhu?

Se jen snažim zpět nahodit téma 😀 😀 😀

Omlouvám se, že jmse ti to tady zahltili, zakladatelko (teď nevim jméno), jsme holt ukecaný. 😉

nikka.vo
26. črc 2007

Nebolíííí, je to trochu ale jen trochu nepříjemný 😉 😕

sisstin
26. črc 2007

nikka: jsem furt čekala, kdo napíše výřivka 😅 😅 😅 😅

nikka.vo
26. črc 2007

Výřivka... 😀

nikka.vo
26. črc 2007

Siss, já mizim...třeba se někde potkáme zítra 😉

sisstin
26. črc 2007

nikka: to je něco jako vikýř...milion lidi napíše, že vykýř...a tak je to i s výřivkou 😅 to nějak svádí k tomu 😅

sisstin
26. črc 2007

nikka: brou hou 😉

nikka.vo
26. črc 2007

no jo no...jsem už holt ospalá, unavená, vyšťavená matka 😀 ...a ty přestaň kontrolvat pravopis 😉 😵

nikka.vo
26. črc 2007

Jo a stejně tak mě nevim proč pořád svádí psát líbyl se 😀 to je ale už spíš demence, že?

lenkabu
27. črc 2007

Ahoj, do vířivky klidně lezu..a do veřejnýho bazénu taky..je vedro,tak přece nechcípnu. A hodně horká voda v prvním trimestru může poškodit plod..teda musí být tak horká aby se vám zvedla tělesná teplota. Údajně se tak dá urychlit porod...máma mojí kamarádky tvrdí, že když už ji to nebavilo,dala si horkou vanu a porodila 😀

arietiska
27. črc 2007

Horká vana se opravdu doporučuje pokud chcete, aby už začal porod! Má se tak hodinu ležet v opravdu hodně teplé vodě.
Do vířivky bych nelezla, pač sem chytlavá na plísně (lehce je mám stále v době těhu, což ostatně většina mamin, a ty se nečistí tak často, tzn. je v nich pěkný bordel. Navíc ty bublinky (lehké otřesy) moc mimču neprospívají. A už vůbec ne v začátku těhu. Teda záleží na tom jak silná je vířivka.

mamacat
27. črc 2007

ja som bola par krat vo virivke okolo 34tt ale sedela som v nej tak napoly vystrcena...

arietiska
27. črc 2007

Jo, ale vířivka není horká voda ...🙂 😉 Myslím, že ta určitě porod nevyvolá.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru